نمودارهای جریانی Nielsen برای The Mandalorian – هفته 6

Nielsen نمودارهای پخش هفتگی خود را به روز کرده است! و این بار قسمت Lizzo/Jack Black اضافه شد! پس اپیزود چطور شد؟ این تنها چیزی است که همه شما دوست داشتید در مورد آن بدانید. جواب اینجاست! برای همه جزئیات کلیک کنید!

برداشت هنرمند از صحنه ای از «تفنگ اجاره ای»

امروز وقت زیادی ندارم پس سریع درستش میکنم همه اخطارهای معمول اعمال می‌شوند، لطفاً برای بحث عمیق‌تر درباره دشواری مقایسه نمایش‌ها یا قسمت‌های مختلف با استفاده از نمودارهای نیلسن، به مقالات قبلی مراجعه کنید.

پس قسمت جک بلک / لیزو چگونه بود؟ به نظر می رسد تماشای غرق شدن قطار جذابیت بیمارگونه خاصی دارد.

قسمت 6 فصل 3 ماندالوریان، 44:14 دقیقه، 1031 میلیون دقیقه تماشا = 23.31 میلیون “مرد”
قسمت 6 فصل 2 ماندالوریان، 31:45 دقیقه، 994 میلیون دقیقه تماشا = 31.31 میلیون “مرد”
The Book of Boba Fett فصل 1 قسمت 6، 45:52 دقیقه، 776 میلیون دقیقه تماشا = 16.92 میلیون “مرد”
آندور فصل 1 هفته 6، 53:15 دقیقه، 385 میلیون دقیقه تماشا = 7.23 میلیون “مرد”

ماندالوریان میانگین فصل 3: 23.01 میلیون نفر
ماندالوریان میانگین فصل 2: ​​26.06 میلیون نفر

میانگین فصل 3 11.7 درصد کاهش یافته است، این شکاف در حال افزایش است.

اوبی وان کنوبی در این مرحله به نتیجه رسیده بود و بنابراین دیگر شامل نمی شود.

قسمت جک بلک / لیزو یکی از رتبه‌بندی‌های بهتر فصل 3 را دارد، به نظر می‌رسد که همه هیاهوها در مورد ستاره‌های مهمان برجسته مختلف مردم را کنجکاو کرده است. در حال حاضر رتبه های بالاتر به این معنی نیست که آن را نیز محبوب تر است. “اسلحه برای اجاره” کمترین امتیاز را دارد ماندالوریان اپیزود همیشه در IMDB.

بخوان:  2023 Top Toy Trends: MAKE & CREATE

وقتی اپیزود فصل 3 را با اپیزود ششم فصل 2 مقایسه می کنید، همه چیز به چشم می خورد. “تراژدی”، که شامل بازگشت Boba Fett و ربوده شدن Grogu توسط Gideon و سربازان تاریک او بود. اوه، و Razor Crest تبخیر شد. در مقایسه با اپیزودی که بیش از دو سال پیش پخش شد، 25 درصد افراد کمتری اپیزود 2023 را تماشا کردند و لازم به ذکر است که پایگاه کاربر در سال 2023 حدود 10 میلیون نفر قوی‌تر است. و این تقریباً برای همه قسمت‌ها، فصل قابل مشاهده است. رتبه بندی 3 به طور قابل ملاحظه ای کمتر از رتبه بندی فصل 2 است. و ما هنوز به پایان فصل دوم لوک اسکای واکر نرسیده ایم.

بنابراین در حالی که ماندالوریان همچنان محبوب است، این نمایش شماره 3 در نمودارهای سری عمومی و اصلی و محبوب ترین نمایش دیزنی + است، حتی در مقایسه با سری های مختلف مارول، جذابیت خود را از دست داده است.

همچنین، حتی کتاب بابا فت اپیزود لوک اسکای واکر تنها حدود 54 درصد از مخاطبان فصل 2 و 75 درصد از بینندگان فصل 3 را جذب کرد. من واقعا ایده خوبی برای دفن قسمت های ضروری نبودم ماندالوریان که در کتاب بابا فت.

و اندور به سختی بیش از 7 میلیون “نفر” دارد، در واقع، نمایش به مدت یک هفته از نمودارهای نیلسن حذف می شود.

چه چیز دیگری: با این حال، دیزنی همچنان توسط نتفلیکس تخریب می شود آبی (فقط یک سری به دست آمده و بنابراین IP خود دیزنی نیست) اکنون نمایش پخش جریانی شماره 1 است. همه چیز در جدول فیلم بسیار غم انگیز به نظر می رسد، با موانا در رده 9 به سختی شکست Top Gun Maverick در Paramount+. جالب است که ببینیم فیلم جدید و منفور پیتر پن برای دیزنی چگونه عمل می کند. اما نیلسن فقط یک ماه دیگر آن فیلم را اضافه خواهد کرد.

بخوان:  نگاه اول کیک توت فرنگی سری 1

و بس. “اسلحه برای اجاره” فاجعه رتبه بندی نبود، در واقع، افراد بیشتری نسبت به قسمت قبلی کوک کردند و کمی بالاتر از میانگین فصل 3 است. حال سوال بزرگ این است که آن افرادی که در حال کوک کردن هستند چه چیزی را از این قسمت گرفتند.

قسمت بعدی قسمت اول پایان فصل است، جالب است که ببینیم چگونه با فینال فوق العاده احساسی لوک اسکای واکر مقایسه می شود. هفته آینده به رتبه بندی قسمت اول فینال نگاه خواهیم کرد.

نمودارهای جریان نیلسن

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-05-05-the-nielsen-streaming-chart-for-the-mandalorian-week-6/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-nielsen-streaming-chart-for-the-mandalorian-week-6

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا