نمودارهای جریانی نیلسن برای ماندالوریان – هفته پنجم

جمعه ای دیگر، به روز رسانی دیگری برای نمودارهای جریانی نیلسن. این هفته قسمت 5 را اضافه کردند ماندالوریان فصل 3، که در مورد حمله دزدان دریایی به Nevaro بود که توسط Mandalorians دفع می شود. پس اپیزود چطور شد؟ به خوبی. ماندالوریان با 878 میلیون دقیقه در رتبه چهارم جدول پخش عمومی و رتبه سوم در نمودارهای سری اصلی قرار دارد. سریال شماره 1 نتفلیکس مامور شب با این حال، رقابت را با 3.06 میلیارد دقیقه از بین می برد. اما چگونه می شود ماندالوریان فصل 3 را با فصل 2 و دیگر سریال های جنگ ستارگان مقایسه کنید؟ کلیک کنید تا متوجه شوید!

ماندوس ها از نوارو در برابر دزدان دریایی فضایی دفاع می کنند

اگر می‌خواهید در مورد اخطارهای معمول و سایر سلب مسئولیت‌ها درباره دشواری استفاده از معیار نیلسن برای مقایسه نمایش‌ها و قسمت‌های مختلف بدانید، لطفاً یکی از مقالات قبلی را بخوانید که در آن همه آن را با جزئیات کامل توضیح داده‌ام. برای اختصار در اینجا تکرار نمی کنم.

پس چگونه می شود ماندالوریان فصل 3 قسمت 5 مقایسه کنید؟ اجازه بدید ببینم!

فصل 3 ماندالوریان، قسمت 5، 41:03 دقیقه، 878 میلیون دقیقه تماشا = 21.38 میلیون “مرد”
فصل 2 ماندالوریان، قسمت 5، 44:48 دقیقه، 1210 میلیون دقیقه تماشا = 27 میلیون “مرد”
The Book of Boba Fett، قسمت 5، 50:03 دقیقه، 744 میلیون دقیقه تماشا = 14.86 میلیون «مرد»
هفته 5 اوبی وان کنوبی (قسمت 6)، 48:21 دقیقه، 860 میلیون دقیقه تماشا = 17.78 میلیون “مرد”
هفته 5 اندور (قسمت 7)، 50:11 دقیقه، 418 میلیون دقیقه تماشا = 8.33 میلیون “مرد”

میانگین فصل 3 ماندالوریا: 22.95 میلیون نفر
میانگین فصل دوم ماندالوریا: 25 میلیون نفر

پس چه بگوییم؟ قسمت 5، تا آنجا که می‌توانیم بگوییم، بینندگان خود را در مقایسه با هفته قبل از دست داده است، جایی که ممکن است دقایق تماشا توسط احمد بست افزایش یافته باشد که یک شوالیه جدی در حال نجات گروگو در یک فلاش بک سفارش 66 را به تصویر می‌کشد. این ارقام 4.55 میلیون کاهش یافته است. که بسیار قابل توجه است، کمی بیشتر از کاهش 17 درصدی است.
همچنین، در مقایسه با فصل 2 هفته پنجم (قسمت 5) بینندگان تقریباً 21٪ کاهش یافته است. اگر تعجب می‌کنید که چرا تعداد فصل 2 اینقدر زیاد است، به این دلیل است که قسمت 5 اولین اکشن Ahsoka را به نمایش گذاشت. فصل 3 اصلاً هیچ ستاره مهمان برجسته‌ای نداشت، و احمد بست در نقش کلران بیک به سختی در اینجا واجد شرایط است، تقریباً هیچ کس حتی نمی‌داند که کلران بیک کیست، بنابراین مردم به خاطر بهترین، اما نه شخصیت او در جنگ ستارگان، در این فصل حضور داشتند. دو نفر مطمئناً در مورد اکشن زنده Ahsoka کنجکاو بودند و نه لزوماً در مورد Rosario Dawson. میانگین فصل بعد از 5 قسمت نیز برای فصل 2 بهتر است، فصل 3 8.2٪ کاهش یافته است.

بخوان:  Bandai Namco Reveals Second Wave of ‘TEKKEN’ GameDimensions Figures

پس از پنج قسمت، درست از نیمه فصل گذشته، تصویری ظاهر می شود، ماندالوریان هنوز هم محبوب است، اما با فصل 3 مقداری از شتاب خود را از دست داد. حتی اگر دیزنی پلاس از فصل 2 حدود 10 میلیون مشترک در ایالات متحده و کانادا اضافه کرده است.

اکنون این یک فاجعه نیست، اما مطمئناً باعث نگرانی است.

و وقتی به سریال های دیگر نگاه می کنیم، می بینیم که اولین ماندالوریان قسمت در کتاب بابا فت رتبه بندی آن سری را به میزان قابل توجهی افزایش داد، اما هنوز هم بسیار کمتر از آن است ماندالوریان دارد. که به نوبه خود بدان معنی است که چندین میلیون نفر احتمالاً هرگز نحوه بازگشت گروگو به دین جارین را تقریباً بلافاصله پس از پایان فصل احساسی 2 تماشا نکردند.

اوبی وان کنوبی با قدرت شروع کرد، اما در طول سریال کوتاه، شتاب زیادی از دست داد. اعداد برای فینال خوب است، اما عالی نیست. و اندور جایگاه خود را با حدود 8 میلیون “نفر” مانند قبل پیدا کرد. بلکه معنی هم دارد اندور تنها به حدود 30 درصد رسیده است ماندالوریان شماره. اندور چیزهای زیادی است، اما خشنود کننده جمعیت نیست.

هفته آینده واقعاً جالب خواهد بود، زیرا Nielsen سپس قسمت Lizzo/Jack Black را شامل خواهد شد. رتبه‌بندی‌ها می‌تواند به هر دو صورت باشد… یا فصل یا حتی سریال پایین… یا افرادی که از روی کنجکاوی بیمارگونه تنظیم شده‌اند.

چه چیز دیگری: طبق معمول نمودارها کاملاً تحت سلطه نتفلیکس هستند. در حالی که بسیاری از سرویس‌های پخش هر هفته قسمت‌های خود را منتشر می‌کنند، مدل پرخوری نیلسن مطمئن می‌شود که رقابت را از بین می‌برند. و نکته ای که در مورد نتفلیکس وجود دارد این است که به محض اینکه یک سریال محو شود، یک سریال دیگر در ردیف قرار می گیرد که سپس رقابت را از بین می برد. به نظر می رسد مدل پرخوری به نفع آنها کار می کند. تحلیل اخیر بلومبرگ نیز این موضوع را نشان می دهد. البته فقط در صورتی می توانید این کار را انجام دهید که نمایش های زیادی در برنامه خود داشته باشید.

بخوان:  Ramen Anirollz برتر به اندازه یک فنجان سوپ آرامش بخش است

دیزنی تنها چهار سریال/فیلم در جدول دارد. ماندالوریان، آبی (نه نمایش خودشان) موانا و Encanto با اعداد بسیار کم دوباره وارد نمودارها می شود. نتفلیکس در اینجا نیز غالب است و فیلم شماره 1 آنها چهار برابر دقیقه تماشای فیلم دیزنی دارد. موانا. و 7 برابر از Encanto. برای ارائه دیدگاهی، پارامونت+ تازه وارد که فقط کسری از تعداد مشترکین دیزنی را دارد (اما آنها بیشترین مشترکین را در ماه های اخیر در مقایسه با سایر سرویس های استریم اضافه کرده اند، چیزی که برای یک تازه وارد قابل انتظار است) Top Gun Maverick در نمودارهای فیلم و تقریباً همان اعداد را دارد موانا.

البته اکنون نتفلیکس یک مزیت دارد، آنها مشترکین پولی بیشتری دارند و اشتراک گذاری حساب نیز افراد زیادی را در ایالات متحده اضافه می کند که می توانند نتفلیکس را تماشا کنند. برآوردها نشان می دهد که نتفلیکس با افرادی که از یک حساب مشترک استفاده می کنند، به حدود 100 میلیون نفر در ایالات متحده می رسد. دیزنی + نه حتی نیمی از آن. با این حال، نمایش‌ها و فیلم‌های دیزنی در مقایسه با نتفلیکس ضعیف عمل می‌کنند و تعداد مشترکین بالاتری را به خود اختصاص می‌دهند. این چیزی است که احتمالا باب ایگر دوست ندارد. اغلب نمایش‌ها و فیلم‌های نتفلیکس 3، 4 یا حتی 7 برابر بیشتر دقیقه تماشا می‌کنند، حتی اگر تعداد افرادی که از نظر تئوری می‌توانند محتوا را تماشا کنند، تقریباً 2.5 است.

و این برای این هفته تمام شد. هفته آینده دوباره گرد هم می آییم و متوجه می شویم که لیزو و جک بلک برای چه کاری انجام داده اند ماندالوریان رتبه بندی ها

بخوان:  Mattel’s Masters of the Universe Origins Snake Mountain Is a Hot Property

نمودارهای جریان نیلسن

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-04-28-the-nielsen-streaming-charts-for-the-mandalorian-week-5/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-nielsen-streaming-charts-for-the-mandalorian-week-5

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا