نمایشگاه مجوز میزبانی میزگرد با کارشناسان صنعت • کتاب اسباب بازی

نمایشگاه مجوز، که از 13 تا 15 ژوئن در مرکز کنوانسیون Mandalay Bay در لاس وگاس برگزار می شود، میزبان جلسات میزگردی با مدیران بسیاری از انجمن های صنعتی و کسب و کار است. شرکت‌کنندگان با کارشناسان صنعت در دسته‌های مختلف صدور مجوز و متخصصانی که در ارائه راهنمایی برای ورود به بازارهای جغرافیایی جدید تخصص دارند، ملاقات خواهند کرد.

ثبت نام کنندگان مشاوره تخصصی، بینش و پشتیبانی پیرامون موضوع انتخاب شده برای ارتباط و همکاری با شرکت کنندگان همفکر در یک محیط گروهی صمیمی دریافت خواهند کرد. بازدیدکنندگان این فرصت را خواهند داشت که در روز اول با کارشناسان یک حوزه خاص مجوزدهی یا در روز دوم یک بازار جغرافیایی خاص ملاقات کنند.

دسته بندی های روز اول عبارتند از: هنر و طراحی، برندهای شرکتی، غذا و نوشیدنی، صنعت خدمات اختراع، مشاور حقوقی، برنامه های افزودنی برند مبتنی بر مکان، و Metaverse & Web 3.0. روز دوم بر آسیا، اروپا و معاهده رم، فرانسه، آمریکای لاتین و بریتانیا تمرکز دارد.

جلسات میزگرد برای شرکت کنندگان با هر سطح تجربه آزاد است و در تاریخ 13 تا 14 ژوئن از ساعت 1:30 تا 2:30 بعد از ظهر در تئاتر جهانی License در مرکز کنوانسیون Mandalay Bay برگزار می شود. بازدیدکنندگان باید از قبل در licensingexpo.com ثبت نام کنند.


کتاب اسباب بازی و نشریه خواهر ما، پاپ اینسایدر، ماه آینده در نمایشگاه مجوز حضور خواهد داشت. برای ملاقات با تیم و دریافت مجوز و سرگرمی 2023 از غرفه شماره N249 بازدید کنید کتاب اسباب بازی و شماره بهار ما از پاپ اینسایدر.

بخوان:  Mattel Sees Q3 Earnings Spike Driven by Barbie, Hot Wheels

منبع: http://toybook.com/licensing-expo-hosts-roundtable-discussions/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا