نمایشگاه مجوز، برندهای منتخب را برای برنامه جدید Ignite Brand Pitches نشان می دهد • کتاب اسباب بازی

Licensing Expo، Banca Pictures، Comedy Wildlife، King Features، Unicorn Jazz و Zoonicorn را برای شرکت در برنامه جدید Ignite Brand Pitches که در 13 ژوئن ساعت 3:30 بعد از ظهر در تئاتر جهانی License در مرکز کنوانسیون خلیج ماندالی برگزار می شود، انتخاب کرده است. هدف این برنامه برجسته کردن جدیدترین ویژگی‌های فکری غرفه‌داران (IP) است و به پنج صاحب برند این فرصت را می‌دهد تا برندهای آینده را در مقابل مخاطبان زنده در رویداد معرفی کنند.

لیلیا بلایا، یکی از بنیانگذاران/مدیرعامل/تهیه کننده اجرایی استودیوی انیمیشن Blanca Pictures (غرفه شماره B135)، مجموعه انیمیشن دوبعدی GINJI را با هدف آموزش ارزش هایی مانند دوستی، احترام به دیگران و محیط زیست، تحمل، هدفمندی، کار گروهی و صداقت.

تام سولام، کارگردان جوایز عکاسی حیات وحش کمدی، مسابقه عکاسی Comedy Wildlife (غرفه شماره G87) را برگزار می کند که مجوز تصاویر خنده دار و دلگرم کننده از حیات وحش را برای افزایش آگاهی و شروع گفتگو در مورد رفاه حیوانات می دهد.

ایلکا لیند، مدیر فروش، حقوق و برندها در همکاری با King Features (غرفه شماره Q259)، مومین، شخصیت‌های اصلی مجموعه‌ای از رمان‌ها، داستان‌های کوتاه و یک کمیک استریپ از نویسنده و تصویرگر فنلاندی، توو جانسون، را معرفی خواهد کرد. ویژگی های اصلی عشق، برابری و شجاعت. مومین اساس سریال‌های تلویزیونی، فیلم‌ها و حتی پارک‌های موضوعی متعددی بوده است.

لیزا کاپرلی، نویسنده لاتین، Unicorn Jazz (غرفه شماره A199)، پیشنهادی را برای این شرکت و برند «آموزشی» کودکان ارائه خواهد کرد. Unicorn Jazz با ماموریت الهام بخشیدن به ذهن های جوان از تولد تا سن 12 سالگی بر عشق، مهربانی، اعتماد به نفس و منحصر به فرد بودن تمرکز می کند. شرکت کنندگان می توانند در مورد برنامه InspireEd اطلاعات بیشتری کسب کنند، که از طریق بازدید نویسنده، نمایش تلویزیونی و نمایش عروسکی با مدارس ابتدایی ارتباط برقرار می کند.

بخوان:  This No-Mess DIY Activity Makes Kids’ Sticker Dreams Come True

J’net Smith، تهیه کننده و کارگردان اجرایی Zoonicorn (غرفه شماره D204)، Zoonicorn، یک ملک سرگرمی پیش دبستانی با تمرکز بر خوش بینی و انعطاف پذیری را عرضه خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Ignite Brand Pitches به licensingexpo.com مراجعه کنید.

مجله کتاب اسباب بازی

کتاب اسباب بازی و نشر خواهر پاپ اینسایدر در نمایشگاه مجوز، 13 تا 15 ژوئن 2023 حضور خواهند داشت. برای ملاقات با تیم و گرفتن مجوز و سرگرمی در سال 2023 از غرفه شماره N249 بازدید کنید. کتاب اسباب بازی و شماره بهار ما از پاپ اینسایدر.

برای ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه مجوز 2023 به صورت رایگان، به licensingexpo.com مراجعه کنید.

منبع: http://toybook.com/licensing-expo-reveals-new-ignite-brand-pitches/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا