نقد و بررسی: The Mandalorian – The Return (S03E08) (Disney+ Live Action Series)

کمی دیرتر از حد معمول در اینجا بررسی برای ماندالوریان فصل 3 پایانی! فکر می‌کنم قسمت آخر باعث شد چند نفر در مورد فکر کردن به چیزهایی که نیازی به فکر کردن زیاد نیست، کمی احمقانه احساس کنند.
فینال مطمئناً بسیار سرگرم کننده بود، اگر اکشن بی پایان، تیراندازی های انفجاری، پرتاب سفینه های فضایی به سمت مردم و قهرمانانی که با بدجنس ها با لباس های سیاه پوشیده از سلاح های غوغا و انفجارها می جنگند، سرگرمی شما باشد! یک بچه فضایی ناز اضافه کنید که می تواند از زور استفاده کند و می توانید با فینال لحظات خوبی داشته باشید! و من مطمئناً وقتی می گویم که همه یک پایان “در حال حاضر خوشحال” می شوند، چیزی را خراب نمی کنم. ماندالوریان یک درام با پیچ و تاب های شخصیت های وحشی نیست… نسخه به روز شده سریال ماجراجویی معمولی دهه 1930 یا 1940 شما (فضا یا غرب وحشی) است.

به هر حال … وقت آن است که در مورد پایان فصل صحبت کنیم و کمی در مورد فصل به طور کلی صحبت کنیم! بنابراین اینجا را کلیک کنید تا بررسی اسپویلر من را بخوانید و بیایید بحث کنیم ماندالوریان فصل 3 پایانی!

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-04-19-review-the-mandalorian-the-return-s03e08-disney-live-action-series/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=review-the-mandalorian-the-return-s03e08-disney-live-action-series

بخوان:  Review: Ahsoka - Far Far Away (S01E06) - Disney+
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا