نقد و بررسی: Star Wars Jedi Survivor – بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص (اسپویل!)

بالاخره Jedi Survivor را تمام کردم و وقت آن است که بازی را بررسی کنم. من در واقع تردید داشتم که ماشه را بکشم، زیرا یکی از افرادی هستم که تحت تأثیر Fallen Order قرار نگرفتم و گزارش‌های مربوط به مسائل فنی آشکار Survivor مرا به سختی به فکر فرو برد. اما این جنگ ستارگان است، من می خواهم یک بازی جنگ ستارگان را دوست داشته باشم، دوست دارم یک بازی جنگ ستارگان تک نفره عالی داشته باشم… بنابراین در نهایت آن را خریدم.

خب بازی چطوره؟ آیا باید آن را بخرید؟ آیا ارزش وقت و پول شما را دارد؟ پاسخ کوتاه: خیر. پاسخ طولانی، لطفا بررسی (طولانی) من را بخوانید که در آن سعی می‌کنم توضیح دهم که چرا فکر می‌کنم Jedi Survivor (و همچنین Fallen Order) یک بازی بسیار بسیار پخته است که در بهترین حالت در مقایسه با بازی‌های مشابه، تجربه‌ای بسیار متوسط ​​و ضعیف را ارائه می‌کند. بازی ها.

همچنین: واقعاً این بازی را هنوز نخرید! دارای باگ های شکستن بازی است. گزارش هایی از باگ های جدی savegame وجود دارد که پیشرفت شما را کاملاً پاک می کند، savegame خراب می شود و بس. هیچ ویژگی ذخیره ابری در این بازی وجود ندارد. بدون ذخیره پشتیبان هیچ نقطه ذخیره دستی وجود ندارد که بتوانید به آن بازگردید. عملکرد هم بر روی رایانه شخصی و هم در کنسول ها وحشتناک است، حتی بیشتر از آن در رایانه شخصی، بازی یک درهم و برهم (میکرو) لکنت است، غیرقابل بازی است، من موفق شدم آن را از طریق بازی طی کنم، اما هرگز یک تجربه واقعاً روان نبود. حداقل چند هفته دیگر صبر کنید، زمانی که Respawn چند وصله دیگر را منتشر کرد که تمام مشکلات آشکار را حل می کند.

بخوان:  اسباب بازی های تابستانی داغ برای کودکان در تمام سنین در FOX 5 Las Vegas

اما باز هم توصیه من این است که به هیچ وجه این بازی را نخرید و اگر واقعاً می خواهید مانند جدی باشید فقط به عنوان یک شخصیت بیونیک Mass Effect Legendary Edition را بازی کنید، به من اعتماد کنید، بسیار راضی کننده تر و سرگرم کننده تر است. یا یک بازی بسیار مشابه اما بسیار برتر مانند Ghost of Tsushima یا God of War 2018/Ragnarok را بازی کنید. پول شما در اینجا بهتر خرج می شود.

بنابراین اینجا یا روی بنر را کلیک کنید تا نقد اسپویلر من برای Jedi Survivor و اینکه چرا فکر می کنم بازی در بهترین حالت متوسط ​​است را بخوانید. یا فقط به مقاله بروید تا در مورد بازی بحث کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید، یا به من بگویید که چرا در مورد همه چیز اشتباه می کنم و چرا بازی عالی است. این یک بررسی اسپویلر با اسپویل های داستان است! پس مراقب باشید!

او زنده خواهد ماند

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-05-13-review-star-wars-jedi-survivor-third-person-action-adventure-game-spoilers/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=review-star-wars-jedi-survivor-third-person-action-adventure-game-spoilers

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا