نقد و بررسی سایه طوفان یکپارچهسازی با سیستمعامل GI Joe Classified Series

قرار بود به طوفان سایه قبلی راضی باشم. حدود 95 درصد خوب بود و تنها تفاوت در ناحیه مچ بود. اما پس از آن هاسبرو او را با یک کارت یکپارچهسازی با سیستمعامل و بام-کابلم حتی سبک تر کرد. این طوفان مورد علاقه من Shadow EVER است.

البته این به این معنی نیست که من از خرید نسخه قبلی متاسفم. من هنوز هم آن را کمی دوست دارم، زیرا به هر حال حدود 95 درصد این رقم است. و من “Arctic” Storm Shadow را دوست دارم که قبلاً در خط تولید شد، که اساساً یک سایه طوفان نیروی نینجا است.

اما بله، این یکی از سایه طوفان بالا و پایین است که من منتظر این خط بودم.

وقتی GI Joe the Toyline یک نینجا شیطانی را در سال 1984 معرفی کرد، احساس بسیار درستی داشت. من لزوماً نمی دانستم که سوراخی به اندازه نینجا در خط وجود دارد، اما وقتی آن هنر تهدیدآمیز کارت تمام سفید را دیدم، می دانستم که این حالا قرار است اسباب بازی مورد علاقه من باشد. و با توجه به خطوط نیروگاهی که در آن زمان جمع‌آوری می‌کردم، این خیلی چیزها را می‌گوید.

اما آن طوفان سایه بود. باحال ترین نام برای یک نینجا تا به حال، و به عنوان یک بچه دیوانه نینجا که از مادرش التماس می کند که شمشیر و ستاره پرتاب کند (هیچکدام از آنها را من هرگز نگرفتم، که ممکن است برای سلامتی خودم و همه اطرافیانم خوب باشد) این بهترین چیز بعدی بود

تا کنون، خط یکپارچهسازی با سیستم‌عامل با کارت‌های به سبک قدیمی، نسخه‌های مورد علاقه من از فیگورها تاکنون بوده‌اند، عمدتاً به این دلیل که فیگورها را به زیبایی‌شناسی ایده‌آل من، یعنی خلوص وینتیج نزدیک‌تر می‌کنند. میدونم من اون پسرم ولی هیچی معذرت نمیخوام!

بخوان:  The New Fwoosh Forums Are Up….For Now

این بار، Storm Shadow حتی سفیدتر و روشن تر از شکل قبلی Storm Shadow است. این یک نینجا است که قدرت سفید کننده را کشف کرده است. او یک جورهایی به صورت کل چیز «سایه» تف می اندازد، اما من به مردی احترام می گذارم که هنر پنهان کاری را انجام دهد در حالی که آنقدر سفید کورکننده می پوشد. شما می دانید که او در کارش خوب است اگر بتواند با پوشیدن این لباس به شما نزدیک شود.

طوفان سایه مانند کره ذوب شده حرکت می کند. باسن ابریشمی است. او قادر به انجام یک تن حرکت است، زیرا به دلیل طراحی، بسیاری از نقاط مفصل بندی او نسبتاً بدون محدودیت هستند. هیچ چیز به اندازه یک نینجا که قادر به حرکت به شکل نینجا نیست، در پنکیک ها مدفوع نمی کند.

Storm Shadow بیشتر لوازم جانبی نسخه قبلی را حمل می کند. تمام سلاح‌های او را می‌توان در کوله پشتی‌اش ذخیره کرد، اما کمان به نوعی بی‌حرکت است و هنگام ژست گرفتن از او می‌افتد، بنابراین من ترجیح می‌دهم آن را کنار بگذارم. اگر صادق باشم، خود کمان هنگام استفاده درست به نظر نمی رسد، زیرا تلاش برای کشیدن ریسمان چیزها را دسته بندی می کند و کل توهم را از بین می برد. ظاهراً چیزی که من می خواهم یک کمان ترکیبی مینیاتوری کاملاً کارآمد است؟ ما چیز زیادی نمی خواهیم.

من عاشق این هستم که جایی برای ذخیره پیکان جداگانه او وجود دارد. این بار دور پرها سفید هستند، جایی که نسخه قبلی دارای فلش های قرمز بود.

بخوان:  Hot Holiday Toys on ABC 7 New York

شمشیرها به خوبی در غلاف کوله پشتی او فرو می روند. او یک دست لولایی بالا و پایین و یک دست چپ و راست دارد، بنابراین کاملاً کامل نیست، اما بسیار خوب کار می کند. من دوست دارم کمی شیب بیشتر در لولای بالا و پایین ببینم.

این بار او با کاپوتی که نسخه قبلی داشت نمی آید، بلکه پارچه روکش دار را دارد که به گردنش آویزان است. من آن را نیز برای ظاهر پیش‌فرض Storm Shadow حذف کردم. برای من لباس‌های طوفان سایه‌های بعدی کلاه دارند، اما این لباس هیچ اثری از یکی ندارد.

او همچنین با یک پایه مشکی می آید. یک جفت دست اضافی وجود دارد: یکی با یک ستاره پرتاب کننده که انگار می خواهد آن را پرتاب کند، و یک مشت. اگر من یک لیست آرزوهای دستی درست می کردم، یک مشت برای هر دست به همراه یک جفت دست گیرای رسا، لوازم جانبی را در بالای صفحه قرار می داد.

نکته پایانی، این بار در مورد رنگ چشم، که در نسخه های اخیر از جمله Falcon، Cover Girl و Outback کمی کمتر اصلاح شده است. این روند با این رقم ادامه دارد. این چیزی نیست که من آن را وحشتناک بدانم، زیرا به نظر می رسد حداقل با مجسمه هماهنگ است، اما می توانید با شکل قبلی Storm Shadow ببینید که چاپ چشم روی آن یکی محکم تر است و فقط در کل کمی بهتر به نظر می رسد. اگر سفیدها مطابقت داشتند، وسوسه می‌شوم که سر قدیمی‌تر را روی شکل جدیدتر بگذارم، اما همانطور که هست، آن را ترک می‌کنم. به اندازه کافی بد نیست که یک آدم خرابکار باشید، اما چیزی است که اخیراً تغییر کرده است.

خارج از آن، من از این طوفان سایه بسیار راضی هستم. من احساس می کنم این بار به نتیجه قطعی رسیده ایم. الان هر چه زودتر نسخه V2 میخوام.

بخوان:  برنامه Spielwarenmesse eG World of Toys اولین نمایش موفقیت آمیز توکیو Toy Book • The Toy Book

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/g-i-joe-classified-series-retro-storm-shadow-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا