نقد و بررسی راک اند رول GI Joe Classified

راک اند رول اولین شخصیت جی آی جو من در دهه 80 بود و جو مورد علاقه من شد، بنابراین به شدت منتظر نسخه طبقه بندی شده او بودم، به خصوص بعد از دیدن مجسمه سازی توسط @2dtoys. متأسفانه طرح نهایی رنگ برای من کمی ناامید کننده بود زیرا می خواستم ظاهر کلاسیک تری داشته باشم و پیراهن برنزه یا خالکوبی را دوست نداشتم. من به تزیینات عادت کردم و هنوز به شدت منتظر آمدن این فیگور بودم، بنابراین بسیار خوشحال بودم که BBTS او را زودتر در انبار آورد. بیا یک نگاهی بیندازیم!

این موج دارای سبک جدیدی از بسته بندی بدون پلاستیک است و دارای یک رندر دیجیتالی سرگرم کننده از فیگور در یک محیط خاص GI Joe و یک پرتره دوست داشتنی از Rock’n Roll در جلو است. همان پرتره در سمت چپ است و سینی درج با شکل و پشت دارای رندرهای بیشتری است که محتویات جعبه را نشان می دهد. یک چیز جالب در مورد جعبه این است که قسمت برنزه پیراهن او سبزتر از شکل ظاهری است و من در واقع این طرح رنگ را کمی بیشتر دوست دارم.

این شکل با یک مسلسل بزرگ، دو کمربند مهمات، محفظه مهمات، تپانچه، واکی، کلاه ایمنی و دو دست اضافی (مشت و شاخ شیطان) ارائه می شود.

این تپانچه یک اسلحه مشکی رنگ با کمی جزئیات است و به خوبی در غلاف قرار می گیرد. آنها در بشکه را برای اثر انفجار باز نکردند.

واکی از پلاستیک قهوه ای نسبتاً انعطاف پذیر ریخته شده است و جزئیات کمی رنگ آمیزی شده با لهجه های سبز و صفحه نمایش مشکی دارد. دارای گیره ای است که به پشت کمربند متصل می شود. گاهی اوقات لت های عظیم راکی ​​آنتن ها را کمی خم می کنند، اما می توانید با قرار دادن واکی در یک زاویه آن را از بین ببرید. گنجاندن این نوع چرخ دنده را به شکل ها بسیار دوست دارم.

بخوان:  PSWCS.org سیزدهمین مدال خیریه خود را به نمایش می گذارد - Stormtrooper

مسلسل نیز در یک پلاستیک نسبتاً نرم مشکی ریخته شده است و در انتهای لوله کمی خم می شود. یک سوراخ در بشکه وجود دارد، اما اثرات انفجار من در آنجا باقی نمی ماند. این تفنگ دارای مجموعه ای از پایه های دوپایه پلاستیکی سبز رنگ است که به داخل و خارج از موقعیت می چرخند.

جعبه مهمات دارای دو دسته مختلف گیره است و برای میخ زدن به خود اسلحه (با کمربند مهمات کوتاه تر) یا کمربند Rock’n Roll (با کمربند مهمات بلندتر) طراحی شده است.

دست های اضافی مشت و دستی است که شاخ های شیطان را پرتاب می کند. مشت فوق العاده قدردانی می شود زیرا من فکر می کنم همه جوها به توانایی بیرون زدن کبرا نیاز دارند! دست شاخ شیطان کمی در سمت راست است، اما همچنین کمی سرگرم کننده از ساخت شخصیت از طریق لوازم جانبی است. برداشت من از کریگ از کمیک ها این است که او بیشتر یک مرد راک کلاسیک بود، نه یک هد فلزی، اما این نیز کار می کند. دستبندها نیز روکشی هستند و چسبانده نمی شوند، بنابراین هنگام تعویض دست مراقب باشید که یکی از آنها را گم نکنید.

کلاه ایمنی از پلاستیک نرم تری ساخته شده است و به راحتی روشن و خاموش می شود، اما در حین شکل گیری به خوبی روی آن باقی می ماند. من تمام جزئیاتی را که در آن گنجانده اند دوست دارم و در حالی که معمولاً به دنبال استایل کلاسیک تری در این خط هستم، ظاهر کلاه ایمنی مدرن تر را در اینجا دوست دارم. این به خوبی با کلاه های Breaker و Roadblock هماهنگ می شود.

بخوان:  Fluffie Stuffiez Are Adorable 2-in-1 Sensory Plush Toys

مجسمه سازی روی راک اند رول فوق العاده است. در این خط یکسری پسر سخت ریش وجود دارد، اما آنها به نوعی موفق می شوند همه آنها را باحال و منحصر به فرد جلوه دهند. راک اند رول ساختاری محکم و عضلانی دارد که از هیکل سنتی ابرقهرمانان خجالتی است و لباس ها همگی دارای چین و چروک ها و بافت های پارچه ای هستند. من همچنین تمام جزئیات بسته بندی شده در کمربند، کیف، دستبند و بند را دوست دارم. پیراهن کمی ساده است، اما این باعث می‌شود کمربندهای گلوله‌ای ضربدری او به ستاره نمایش تبدیل شوند و من همچنین دوست دارم که آن یقه یقه 13 اصلی را در طرح پیراهن او گنجانده باشند.

مفصل بندی با بقیه Classified برابر است، اگرچه متوجه شدم که مفاصل او کاملاً خوب هستند و هیچ قسمت بیش از حد شل یا چیزهایی مانند باسن خیلی سفت نداشتم. همه آنها به خوبی حرکت می کنند و من متعجب شدم که چنین شخصیت گاومیش می تواند آن بزرگی از یک تفنگ را قانع کننده نگه دارد. راک اند رول دارای:

  • سر توپ و سوکت، پایین گردن و کمر
  • شانه‌ها، مچ‌ها، باسن و مچ پا چرخان/لولا
  • زانوها و آرنج های دو لولایی
  • چرخش دوسر بازو، ران و چکمه
  • میان تنه لولایی، باسن کشویی و نوک پروانه ای

او دامنه حرکتی بسیار خوبی در گردن دارد که به بالا نگاه می کند، اگرچه من هنوز برای لولای گردن در این فیگورهای جدیدتر حسرت می خورم، مخصوصاً وقتی آنها را در حالت شلیک از موقعیت زمین قرار می دهم.

رنگ کمی کیسه مخلوط است. در حالی که من از افزودن برنزه به طرح رنگ او خوشم نمی آید، به آن عادت کرده ام، اما باید یکی از شلخته ترین کاربردهای رنگی باشد که در این خط دیده ام. آنها به سختی خطوط را با آن برنزه می زدند، به خصوص قطعاتی که پیراهن تا حدودی سبز و قسمتی برنزه روی شانه ها است. کمربندهای گلوله در یک پلاستیک برنزه ریخته شده اند که فکر می کنم قرار است طلایی باشد، اما برای من کاملاً کار نمی کند. من خالکوبی را به عنوان یک عنصر طراحی دوست ندارم (به جز خالکوبی، جالب است)، اما آنها کاملاً کاربردی و واضح هستند. من دوست دارم که آنها یک شستشو به مو و ریش اضافه کنند، اما چشم ها کمی ساده به نظر می رسند و نه چاپ معمولی صورت. انبوهی از سگک‌ها و بست‌ها و بست‌های کیسه‌ای روی چرخ‌دنده‌های Rock’n Roll وجود دارد که بدون رنگ می‌مانند و برای جزئیات کار و شستشوی رنگ بیش از آنچه که شکل معمولی GI Joe Classified برای من انجام می‌دهد، فریاد می‌زنند. من فکر می کنم چیزی در مورد آن سایه قهوه ای.

بخوان:  The Toy Book’s 2023 Innovation & STEAM Issue is Here!

به طور کلی، حتی با وجود تمام طراحی‌ها و رنگ‌های درهم و برهم که داشتم، در نهایت واقعاً این شکل را دوست داشتم. المان‌های جدید روی من رشد کرده‌اند و آن‌طور که من در ابتدا احساس می‌کردم قابل اعتراض نیستند و او قابلیت پخش خوب و لوازم جانبی سرگرم‌کننده را دارد که خط طبقه‌بندی‌شده را به محبوبیت من تبدیل کرده است. من هنوز نمی‌توانم منتظر بمانم تا کسی یک نقاشی مجدد کلاسیک را انجام دهد و امیدوارم او در لیست نسخه‌ای با کارت‌های قدیمی باشد، اما خوشحالم که او را در این یو جو ژوئن دارم.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/06/hasbro-g-i-joe-classified-rock-n-roll/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا