نایلنت سازنده وسایل نقلیه اسباب بازی پس از 20 سال بازگشت • کتاب اسباب بازی

امی کلینت و خانواده – نسل های جدید ماشین های نایلنت را تجربه خواهند کرد. | منبع: Nylint

فصل جدیدی برای یک سازنده تاریخی ماشین های اسباب بازی و کامیون آغاز می شود.

Nylint Toys در اصل در سال 1937 توسط دیوید نیبرگ و برنارد و راگنار کلینت تاسیس شد. پس از تولید اولیه ظروف آشپزخانه، این شرکت در نهایت به دلیل ماشین‌های اسباب‌بازی فولادی خود با سابقه طولانی در تولید قبل از ورشکستگی شناخته شد. در حال حاضر، امی کلینت، نوه یکی از بنیانگذاران اصلی، آن را با مدل های جدید الهام گرفته شده از ماشین های اصلی Nylint باز می گرداند.

کلینت می گوید: «سیزده ساله بودم که Nylint Toys در سال 2001 اعلام ورشکستگی کرد. می‌دانستم که می‌خواهم نایلینت را برگردانم و باعث افتخار پدربزرگم باشم. من حتی عکس های دوران دبیرستانم را با نایلنت تویز گرفتم، به همین دلیل آنها را دوست داشتم.

این شرکت به طور رسمی دو خودرو را در حال حاضر برای خرید عرضه کرده است. وانت باران و وانت سان شاین را می توان به صورت جداگانه یا به صورت یک بسته همراه با کتابی درباره سفرهای جاده ای دو خودرو خریداری کرد.

مرتبط: Playmobil فراری SF90 Stradale را به مجموعه خودروهای نمادین اضافه می کند

کلینت در روند احیای شرکت با مشکلات و تاخیرهایی مواجه شد. کلینت می‌گوید: «این که بگوییم سخت بود، دست کم گرفتن است. “آنطور که برنامه ریزی کرده بودم درست نشد، اما یاد گرفتم که باید با مشت ها غلت بزنی.” Nylint جدید وب سایت رسمی خود را با فروشگاهی با اسباب بازی های جدید و همچنین صفحات اختصاص داده شده به تاریخچه شرکت و نسل بعدی راه اندازی کرده است.

بخوان:  Review: R8-H23 - Droid Factory

منبع: http://toybook.com/nylint-return/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا