مک فارلین اسباب‌بازی و برادران وارنر شراکت صدور مجوز را تا سال 2025 تمدید کردند • کتاب اسباب‌بازی

McFarlane Toys و Warner Bros. Discovery Global Consumer Products (WBDGCP) در حال ادامه همکاری در صدور مجوز برای محصولات کلکسیونی بیشتر برای دو سال آینده هستند.

جدیدترین کلکسیون های McFarlane Toys در برادران وارنر شامل مجموعه فیلم Maniacs برای صدمین سالگرد برادران وارنر، از جمله هری پاتر، تد لاسو، جادوگر شریر غرب، و Bugs Bunny با لباس سوپرمن است. McFarlane Toys همچنین دارای مجموعه DC Multiverse است که در آن چهره هایی از Wonder Woman، the Flash، Batman و دیگر قهرمانان و شروران نمادین وجود دارد.

تاد مک فارلین می‌گوید: «قرارداد قبلی ما برای DC Multiverse فرصت بزرگی برای مک فارلین اسباب‌بازی‌ها بود تا با برخی از بهترین برندهای روی کره زمین درگیر شود. توانایی بازی خلاقانه با شخصیت‌هایی مانند سوپرمن، بتمن، فلش و زن شگفت‌انگیز، همراه با بسیاری از برندهای دیگر در کتابخانه بزرگ برادران وارنر، موفقیت بزرگی برای ما و محصولات مصرف‌کننده جهانی برادران وارنر بود. تمدید قرارداد عمق و دامنه آنچه را که می‌توانیم به بازار بیاوریم تا طرفداران در سراسر جهان را هیجان‌زده کنیم، گسترش می‌دهد. من از اعتماد مداوم WBDGCP به ما سپاسگزارم.”

مشارکت مک فارلین تویز و برادران وارنر سه سال پیش آغاز شد.

منبع: http://toybook.com/mcfarlane-toys-warner-bros-licensing-deal/

بخوان:  Build Up Your Construction Toy Offerings with 21 New Products
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا