مک فارلین اسباب‌بازی، قرارداد مجوز جوهر AMC برای اکشن فیگورهای «مردگان متحرک»

مک فارلین اسباب‌بازی، قرارداد مجوز جوهر AMC برای اکشن فیگورهای «مردگان متحرک»

McFarlane Toys و AMC قراردادی را برای بازگرداندن شخصیت‌های دنیای Walking Dead به چهره نمادین اکشن و برند کلکسیونی امضا کردند.

سری جدید، The Walking Dead: The Ones Who Live, شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران ریک و میچون را دنبال می‌کند و یکشنبه‌ها از AMC و AMC+ پخش می‌شود. McFarlane Toys و AMC ابتدا با هم همکاری کردند مرده متحرک کلکسیونی 10 سال پیش، چهار سال پس از اجرای نمایش.

مرده متحرک با داستان سرایی جذاب و شخصیت های فراموش نشدنی خود مخاطبان را در مقیاس جهانی مجذوب خود کرده است. کریستی کالینز، معاون صدور مجوز در McFarlane Toys می‌گوید: ما از احیای مجدد همکاری خود با تیم AMC در این فرنچایز نمادین هیجان‌زده هستیم تا مجموعه‌ای خارق‌العاده از کلکسیون‌های با کیفیت بالا را برای طرفداران به ارمغان بیاوریم.

کلایتون نیومن، رئیس بازی‌ها و فرانچایز AMC می‌گوید: «در حالی که دنیای مردگان متحرک وارد فصل دوم حماسی خود می‌شود، زمان‌بندی برای گسترش همکاری ما با اسباب‌بازی‌های McFarlane بهتر نیست. طرفداران ما همیشه تشنه چیزهای بیشتری هستند و فیگورهای منحصربه‌فرد و پرجزئیات مک فارلین که از سری جدید هیجان‌انگیز ما الهام گرفته شده‌اند، یک افزودنی خوش‌آمد به قفسه کلکسیون‌ها خواهند بود.

هر دو کلکسیون فیزیکی و دیجیتال در این مجموعه گنجانده خواهند شد، با جزئیات بیشتر پیرامون شخصیت ها و تاریخ انتشار.

منبع: https://toybook.com/mcfarlane-toys-amc-walking-dead-news/

بخوان:  Review: R2-S4M - Droid Factory
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا