مشارکت لگو با انرژی اروپا، جایگزین کربن کمتری برای پلاستیک های معمولی می کند • کتاب اسباب بازی

LEGO در حال سرمایه گذاری بر روی جایگزین های پلاستیکی معمولی | منبع: گروه لگو

لگو در حال «ساختن» به سمت آینده ای بهتر است.

انرژی اروپا با گروه LEGO برای تحویل متانول الکترونیکی به عنوان جایگزینی با کربن کمتر برای تولید پلاستیک معمولی قراردادی منعقد کرده است. انرژی اروپایی متانول را از انرژی های تجدیدپذیر با استفاده از نیروگاه های بادی و خورشیدی و همچنین دی اکسید کربن زیستی که معمولاً به آن متانول الکترونیکی گفته می شود، تولید خواهد کرد که به نوبه خود برای تولید پلاستیک استفاده می شود. European Energy اولین دسته خود را در سال آینده به LEGO و Novo Nordisk، یک شرکت بهداشت و درمان مستقر در دانمارک تحویل خواهد داد.

Knud Erik Andersen، مدیر عامل انرژی اروپا می گوید: «استفاده از پلاستیک بخشی جدایی ناپذیر از دنیای مدرن است، نه تنها در زندگی روزمره ما، بلکه در فرآیندها و تجهیزات صنعتی. Novo Nordisk و گروه LEGO در حال حاضر به طرق مختلف و در حال حاضر حتی بیشتر با پیوستن به این همکاری راه را به سوی آینده هدایت می کنند. این برای تمام صنایعی که مشتاق به دور شدن از سوخت‌های فسیلی هستند مرتبط است.»

گروه LEGO کاربردهای بالقوه متانول الکترونیکی را برای تولید محصولات منتخب در مجموعه فعلی خود بررسی خواهد کرد و انتظار دارد در سال های آینده نمونه های اولیه را با هدف تجاری سازی در بلندمدت توسعه دهد.

Nelleke van der Puil، معاون مواد در گروه LEGO می‌گوید: «ما مفتخریم که به نیروها با European Energy و Novo Nordisk برای تسریع تحقیقات و پیشرفت در توسعه پلاستیک‌های کم کربن ملحق می‌شویم. “به عنوان بخشی از تعهد ما به ساختن آینده ای پایدار برای کودکان، ما متعهد شده ایم که محصولات خود را از مواد پایدارتر بسازیم. این پروژه سومین ماده پایدار ما را در کنار آجرهای زیستی پلی اتیلن زیستی و نمونه اولیه ساخته شده از PET بازیافتی به ما می دهد.

بخوان:  This LEGO Disney Set Adds Faith, Trust, and Pixie Dust to Your Home

متانول الکترونیکی در تاسیسات انرژی اروپا در دانمارک تولید خواهد شد.

این مشارکت جدیدترین مورد از مجموعه وسیعی از تلاش‌های پایداری است که گروه LEGO درگیر آن بوده است. در اوایل این ماه، این شرکت در کارخانه جدید و بدون کربن خود در ویرجینیا دست به کار شد.

منبع: http://toybook.com/lego-partnership-european-energy/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا