محصولات خود را برای نمایشگاه اسباب بازی The Toy Books 2023 ارسال کنید! • کتاب اسباب بازی

بیا این پاییز، اسباب بازی ها به شهر برگشتند!

همانطور که نمایشگاه اسباب بازی به چارچوب زمانی جدید پاییز خود در شهر نیویورک می رود، چرخ ها برای شماره نمایشگاه اسباب بازی 2023 کتاب اسباب بازی در حرکت هستند! از بسیاری جهات، این می تواند دنباله یا همراهی برای نسخه 2023 ما در نظر گرفته شود کتاب اسباب بازی بزرگ – منبع نهایی برای صنعت اسباب بازی آمریکای شمالی.

The Toy Book اکنون در حال جمع‌آوری مقالات ارسالی ویترین سرمقاله برای شماره نمایشگاه اسباب‌بازی 2023 است.. آخرین مهلت ارسال محصولات جدید 25 جولای 2023 است. علاوه بر این، فرصت های بازاریابی و تبلیغات مرتبط با این موضوع اکنون در دسترس است. اگر می‌خواهید محصولات شما توسط اعضای تجارت، از جمله خرده‌فروشان، توزیع‌کنندگان، تولیدکنندگان و غیره در سراسر ایالات متحده و کانادا دیده شود، کتاب اسباب‌بازی برای شما مناسب است.

این شماره شامل ترکیبی از محرک‌های پاییز و تعطیلات و پیش‌نمایش‌های آینده‌نگر محصول 2024 است.

این شماره در نمایشگاه اسباب‌بازی، 30 سپتامبر 2023 منتشر شد

دسته بندی های ویژه در The Toy Fair Issue عبارتند از:

 • اکشن فیگورها و کلکسیونی ها: فیگورهای اکشن سنتی و مجموعه‌های بازی برای کودکان و کلکسیون‌ها به‌علاوه موارد کلکسیونی، از فیگورهای کوچک متمرکز بر کودک که به صورت موجی تا اکشن فیگورهای سطح بالا، محصولات دارای مجوز فرهنگ پاپ و فراتر از آن برای کودکان و خردسالان عرضه می‌شوند.
 • هنر، صنایع دستی و فعالیت: محصولاتی که برای خلاق نگه داشتن کودکان طراحی شده اند.
 • ساخت و ساز: انواع ست های ساختمانی و مصالح ساختمانی.
 • لباس و نقش آفرینی: از لباس‌های روزمره گرفته تا نقش‌آفرینی ابرقهرمانی، هالووین و بازی‌های فضایی.
 • عروسک ها: هر اسباب بازی که در دسته عروسک های سنتی قرار می گیرد، از جمله عروسک های کوچک، عروسک های بچه، عروسک های مد و غیره.
 • بازی و پازل: بازی ها و پازل های سنتی، بازی های کارتی، بازی های رومیزی، بازی های نقش آفرینی، پازل های سه بعدی و غیره.
 • هالووین (جدید!): اگر اسباب بازی یا بازی شما دارای تم هالووین یا فصلی شبح وار است (ارواح، اجنه، جادوگران، هیولاها و غیره)، ما می خواهیم در مورد آن بدانیم!
 • تعطیلات (جدید!): اگر اسباب بازی شما به طور خاص برای تعطیلات زمستانی از جمله کریسمس، هانوکا، کوانزا و غیره طراحی شده است و برای ارسال سریع به خرده فروشان در پاییز امسال در دسترس است، ما می خواهیم در مورد آن بدانیم! الف ها، گوزن های شمالی، منوراها، تقویم های ظهور و غیره.
 • تکانه و تازگی: علوفه صندوق، اسباب بازی های قفسه ای و سایر اقلام پول جیبی (از جمله آب نبات!) را می توانید در اینجا پیدا کنید.
 • کودک نوپا: اسباب‌بازی‌های کودک و سرگرمی کودک – این ویترین برندهای نوجوان را نشان می‌دهد.
 • فضای باز و فعال: اسباب‌بازی‌هایی که بچه‌ها می‌توانند با آن‌ها در بیرون بازی کنند یا آنها را به حرکت وادار کنند، مانند اسباب‌بازی‌ها و چرخ‌ها (از جمله دوچرخه، اسکوتر، اسکیت‌برد)، اسباب‌بازی‌های آبی، و بازی‌های در فضای باز.
 • حیوانات خانگی: آیا محصولات حیوان خانگی با چرخش اسباب بازی یا مجوز بالا دارید؟ اینجا مکانی برای نشان دادن آنهاست.
 • مخمل خواب دار: حیوانات عروسکی سنتی و مخمل خواب دار در هر اندازه و تنوع.
 • پیش دبستانی: محصولاتی برای مخاطبان انبوه کودکان 3 تا 4 ساله
 • اسباب بازی مجاور: محصولاتی که در فروشگاه اسباب بازی فروخته می شوند و لزوماً اسباب بازی و بازی نیستند.
 • کارت های تجاری: هر دو کارت تجاری ورزشی و غیر ورزشی (و لوازم جانبی) داغ هستند.
 • وسایل نقلیه و R/C: وسایل نقلیه دایکاست، وسایل نقلیه رادیویی، وسایل نقلیه سازگار با اکشن فیگور، ماشین‌های عقب‌کشی، وسایل نقلیه ساختمانی و غیره. اگر دارای چرخ، آج، مگس یا شناور باشد، این نقطه است.
 • چه خبر: بخش متفرقه ما برای موارد دیگری که در جاهای دیگر مناسب نیستند، مانند رباتیک، فناوری، و سرگرمی.
بخوان:  Hot Holiday Toys on Spectrum 1 News Los Angeles

نکات برجسته اضافی عبارتند از:

 • ویژگی های انحصاری: شما باید منتظر بمانید و آنها را در 30 سپتامبر ببینید!
 • مشخصات ملک: نگاهی به خواص منتخب ایجاد امواج در بخش اسباب بازی.
 • بخش های کتاب اسباب بازی را انتخاب کنید به علاوه ویژگی های انحصاری که تمام جنبه های صنعت را پوشش می دهد، از جمله خرده فروشی، وضعیت حمل و نقل، روندهای داغ، بسته بندی، اختراع، بازاریابی و روابط عمومی، و بسیاری موارد دیگر.

دستورالعمل ها و دستورالعمل های ارسال:

هیچ هزینه ای برای ارسال برای بررسی سرمقاله وجود ندارد.

اگر محصولاتی دارید که می‌خواهید خرده‌فروشان و بقیه صنعت ببینند، مایلیم آنها را به اشتراک بگذاریم.* با توجه به تعداد زیاد ارسال‌هایی که دریافت می‌کنیم، از شما درخواست می‌کنیم شرایط ارسال زیر را بخوانید و به آنها پایبند باشید. فقط محصولاتی که برای سال 2023 یا 2024 جدید هستند پذیرفته می شوند.

لطفاً توضیحات محصول جدید خود را در پیوست سند Word به James Zahn، [email protected] ارسال کنید

فایل های PDF و/یا پاورپوینت ها در نظر گرفته نمی شوند. سن پیشنهادی، MSRP، و در دسترس بودن (مثلاً بهار 2023، پاییز 2023) را در صورت امکان فهرست کنید. لطفا توضیحات خود را بر اساس دسته بندی و گروه بندی کنید بیش از سه مورد در هر دسته ارسال نکنید. ما بنا به صلاحدید خود، 1-3 مورد از هر شرکت انتخاب شده را در هر دسته برای نمایش انتخاب می کنیم.

می توانید با استفاده از فرمت زیر ارسال کنید:
نام محصول | درجه سنی | MSRP $ USD | تاریخ در دسترس بودن
(تاریخ خیابان، ماه یا فصل، به عنوان مثال اکنون، تعطیلات 2023، بهار 2024، و غیره)
توضیح مختصری از محصول شما

موارد ارسالی خود را در هر دسته اولویت بندی کنید، مهم ترین موارد خود را در بالای لیست هر دسته و ابتدا مهم ترین دسته خود را فهرست کنید. لطفاً در توضیحات محصول فقط نکات اصلی صحبت را درج کنید. فضای ما محدود است اما سعی می کنیم تا حد امکان محصولات شما را پوشش دهیم.

بخوان:  Slumberkins Ronald McDonald House Comfort Corner Supports Families in Medical Crises

لطفاً تصاویر با وضوح بالا 300 dpi با پس‌زمینه شفاف/بدون پس‌زمینه را به عنوان پیوست ایمیل اضافه کنید. در صورت امکان، یک تصویر از هر آیتم برای هر دسته قرار دهید و نام تصاویر خود را طوری بنویسید که مشخص شود کدام مورد است. تصاویر سبک زندگی عالی در جهت افقی نیز برای ویژگی های دسته پذیرفته می شوند.

لطفا از ارسال فایل های PDF یا پاورپوینت خودداری کنید، و تصاویر را در اسناد جاسازی نکنید.

*لطفا توجه داشته باشید که با توجه به تعداد زیاد ارسالی که دریافت می کنیم، گنجاندن در کتاب اسباب بازی تضمین نمی شود. تیم تحریریه کتاب اسباب بازی، به صلاحدید خود، ممکن است به هر دلیلی، ارسالی را تایید یا رد کند. ما حق دسته بندی محصولات، ویرایش توضیحات محصول را از نظر طول، وضوح، و پایبندی به AP و سبک خانه محفوظ می داریم و ممکن است تعداد کل محصولات را محدود کنیم.د برای این فرصت سرمقاله بدون هزینهy ما به هیچ دلیلی نمادهای قانونی را در پوشش سرمقاله قرار نمی دهیم.

ارسال خود را تا 25 ژوئیه 2023 ارسال کنید. در صورت نیاز به برنامه افزودنی، لطفاً در اسرع وقت یک ایمیل به [email protected] ارسال کنید.

تحریم ها: مطمئن باشید که همه موارد تحریم شده برای پوشش اسباب‌بازی‌های جدید 2023 محرمانه باقی می‌مانند و تا زمانی که تحریم‌های The Toy Fair Issue در 29 سپتامبر 2023 لغو نشود، فاش نمی‌شوند.

فرصت های تبلیغاتی:

این موضوع از کتاب اسباب بازی از طریق بسیاری از نقاط تماس توزیع می شود و به هزاران خرده فروش در سراسر آمریکای شمالی می رسد. ما گزینه های زیر را برای افزایش دید محصولات جدید شما و قرار دادن اسباب بازی های شما در قفسه های خرده فروشی بیشتری در سال جاری ارائه می دهیم:

 • تبلیغات مجلات چاپی و دیجیتال
 • گزارش اسباب بازی و قرار دادن تبلیغات دیجیتالی toybook.com
 • E-blasts حمایت شده (تعداد محدود موجود)
 • بسته های چاپی/دیجیتال/سرمقاله ترکیبی
بخوان:  PBS Kids' 'Carl the Collector' Celebrates Differences with First Autistic Character

برای اطلاع از نرخ تبلیغات و فرصت های بازاریابی، لطفاً با:

آخرین مهلت تبلیغات: 19 آگوست 2023

مسائل آینده

می‌خواهید با مسائل آتی وارد عمل شوید کتاب اسباب بازی? تقویم سرمقاله 2023 ما را برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه که برای سال آینده آماده می کنیم، بررسی کنید.

منبع: http://toybook.com/submit-your-products-for-the-toy-books-2023-toy-fair-issue/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا