مجوز نام‌های بین‌المللی 2023 تالار مشاهیر معرفی‌شده • کتاب اسباب‌بازی

Licensing International، Pam Kaufman، مدیر عامل و رئیس بازارهای بین المللی، محصولات مصرفی جهانی و تجربیات در پارامونت را معرفی کرده است. سیندی لویت، پیشگام خرده فروشی؛ و کارول پست، رئیس بخش مجوز و مدیریت برند Spotlight به عنوان پذیرفته شدگان تالار مشاهیر 2023 آن. تالار مشاهیر به میراث مدیران، بدنه کاری و کمک های منحصر به فرد به جامعه صدور مجوز احترام می گذارد.

این افراد در رویداد تالار مشاهیر سال 2023 و مراسم جوایز ستاره در حال ظهور در گاتهام هال در شهر نیویورک در 6 دسامبر مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. این جشن همچنین به عنوان جمع آوری کمک مالی برای برنامه بورسیه بین المللی مجوز عمل خواهد کرد. این برنامه به افرادی در سراسر جهان که علاقه مند به حرفه ای در صدور مجوز برند هستند، بورسیه می دهد. با تمرکز بر تنوع و شمول، برنامه بورسیه یک عنصر حیاتی از کار مداوم Licensing International برای حمایت از نسل بعدی متخصصان صدور مجوز و اطمینان از ادامه رشد و تکامل صنعت است.

کافمن رهبری محصولات مصرفی و کسب و کار تجربیات پارامونت گلوبال را بر عهده دارد و بیش از 6 میلیارد دلار درآمد خرده فروشی در سرتاسر جهان را از مجموعه متنوعی از امتیازات، برندها و محتواها شامل می شود. PAW Patrol، باب اسفنجی شلوار مربعی، لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان، پیشتازان فضا، پارک جنوبی، یلوستون، و تاپ گان،بین دیگران. علاوه بر این، حوزه کاری کافمن شامل بازی و سرگرمی های مضمون مانند هتل ها، استراحتگاه ها، تورهای زنده، برادوی و ویدکان است. کافمن همچنین مسئول رهبری تداوم جهانی شدن عملیات پارامونت است که باعث رشد تجارت بین‌المللی این شرکت از جمله پورتفولیوی پخش گسترده است که شامل Paramount+، شبکه‌های کابلی رایگان، و استودیوی بین‌المللی تلویزیون پارامونت می‌شود.

بخوان:  عروسک سرباز اسباب بازی The American Girl x FAO Schwarz 2023 با کریستال های سواروسکی واقعی می درخشد

لویت به دلیل تخصص خود در خرده فروشی روند و توسعه برنامه های صدور مجوز جدید برای بازار نوجوانان و جوانان در سطح ملی شناخته شده است. لویت که بیشتر به خاطر کارش با Hot Topic شناخته می شود، اخیراً به عنوان معاون ارشد صدور مجوز برای موتور دیوانه بازنشسته شد. سیندی از حامیان پرشور Delivering Good است که کالا را برای افراد در بحران فراهم می کند و علاقه زیادی به راهنمایی افرادی دارد که وارد صنعت صدور مجوز می شوند.

پست آژانس خود را در سال 1997 راه اندازی کرد که قبلاً با نام CopCorp شناخته می شد. در سال 2017، این آژانس به دلیل تمرکز بر توسعه برندسازی موفق و برنامه‌های صدور مجوز برای مکان‌های سرگرمی و غیر سنتی، به Spotlight تغییر نام داد. پست در حرفه حرفه ای خود و از طریق فعالیت های بشردوستانه، بر گرد هم آوردن رهبران زن در تجارت، سرگرمی و امور بشردوستانه تمرکز کرده است.

مائورا ریگان، رئیس شرکت بین‌المللی مجوز، می‌گوید: «ما چیزهای زیادی برای جشن گرفتن در تالار مشاهیر بین‌المللی مجوز و جوایز ستاره‌های نوظهور امسال داریم. «علاوه بر قدردانی از این سه پیشکسوت صنعت، که نه تنها به صنعت ما بلکه به جامعه ما کمک زیادی کرده اند، ما همچنین این فرصت را داریم که تازه واردان با استعداد را برجسته کنیم. این صنعت پر از استعداد است و من از نوآوری که دائماً تجارت ما را به جلو می برد الهام گرفته ام. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم پم، سیندی و کارول در مرحله بعد چه می کنند.

بخوان:  Any Design Is Possible in the Vibrant World of Playmobil Color

برنامه ستاره نوظهور متخصصان جوانی از سراسر جهان را که توسط همسالان خود به دلیل علاقه و مشارکت در صنعت صدور مجوز برند جهانی نامزد شده اند، به رسمیت می شناسد. دریافت کنندگان ستاره نوظهور 2023 اواخر امسال اعلام خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمایت مالی از تالار مشاهیر و جوایز ستاره نوظهور 2023، با ماریا اونگارو در [email protected] تماس بگیرید.

منبع: http://toybook.com/licensing-international-names-2023-hall-of-fame-inductees/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا