مجموعه پوشاک و کفش معجزه آسای جدید PUMA بچه ها را الهام می بخشد تا ابرقدرت های خود را آزاد کنند

اکنون بچه‌ها می‌توانند در کنار لیدی‌باگ و گربه‌نوآر با کمد لباسی جدید که از دو ابرقهرمان پاریسی مورد علاقه‌شان الهام گرفته شده، متحول شوند.

PUMA و ZAG Heroez با همکاری یکدیگر مجموعه جدیدی از پوشاک و کفش برای کودکان و نوجوانان را بر اساس این مجموعه انیمیشنی معرفی کردند. معجزه آسا: قصه های لیدی باگ و گربه نوآر.

معجزه آسا داستان دو نوجوان را دنبال می کند که برای محافظت از شهر خود در برابر تبهکاران شیطانی به ابرقهرمان تبدیل می شوند. مجموعه PUMA x Miraculous از این سری برای ارائه لباس‌های اکتیو با گرافیک‌های معتبر الهام گرفته از این سری طراحی شده است. این لباس با در نظر گرفتن عملکرد و مد طراحی شده است تا بچه‌ها بتوانند در حین شروع ماجراجویی‌های جدید راحت و در عین حال شیک باشند. مجموعه‌ای از تاپ‌ها، ساق‌ها، شورت‌ها، دامن‌ها و کلاه‌ها دارای لوگوی PUMA و Miraculous هستند.

Ladybug و Cat Noir هر کدام در مدل‌های کفش‌های کتانی RS-X با الهام از شخصیت‌های ابرقهرمانی پویا و منحصربه‌فرد خود نمایش داده می‌شوند. گزینه های دیگر کفش عبارتند از Slipstream، Rider FV و Popcat.

این راه اندازی قبل از ویژگی انیمیشن منتشر می شود، لیدی باگ و گربه نوآر: فیلم، که قرار است اواخر امسال منتشر شود. مجموعه PUMA x Miraculous از این جمعه، 21 آوریل، از فروشگاه های PUMA، PUMA.com و سایر خرده فروشان منتخب در دسترس است.

بخوان:  پرسش و پاسخ وضعیت صنعت 2024: Spin Master

منبع: https://thetoyinsider.com/zag-launches-puma-miraculous/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا