مجموعه مریخ‌نورد لگو به سازندگان تجربه‌ای از این جهان می‌دهد • کتاب اسباب‌بازی

لگو برای ستاره ها تیراندازی می کند.

گروه LEGO از مدل جدید LEGO Technic NASA Mars Rover Perseverance، محصولی با مضمون STEM و فضا رونمایی کرده است که هدف آن تشویق کودکان به یادگیری بیشتر در مورد مهندسی است.

بر اساس مریخ‌نورد واقعی Perseverance که دو سال پیش بر روی مریخ فرود آمد، مدل جدید LEGO Technic به سازندگان 10 ساله به بالا نگاهی اجمالی از شاهکارهای مهندسی باورنکردنی می‌دهد که این وسیله نقلیه را برای اکتشاف مریخ بسیار ماهر می‌کند.

لوک کرجین، طراح گروه LEGO می گوید: «کار بر روی این مدل هم چالش برانگیز و هم هیجان انگیز بوده است. من همیشه نسبت به فضا احساس اشتیاق داشته‌ام و فرآیند طراحی به من این امکان را می‌دهد که علاقه‌ام را در حین بازسازی مهندسی باورنکردنی که توسط تیم پیشگام در ناسا ایجاد شده است، کشف کنم. امیدواریم ویژگی‌ها و عملکردهای این مدل به معرفی دوستداران فضایی جوان به دنیای مهندسی کمک کند و آنها را تشویق کند تا در آینده به ستاره‌ها دست یابند.»

این مجموعه دارای 1132 عدد می باشد. | منبع: LEGO

مدل LEGO Technic دارای فرمان 360 درجه و بازوی متحرک و همچنین سیستم تعلیق کاملاً مفصلی است که به مریخ نورد اجازه می‌دهد در سطوح ناهموار روی هر شش چرخ حرکت کند. علاوه بر این، درست مانند همتای واقعی خود، مدل LEGO Technic با یک هلیکوپتر Ingenuity همراه ماموریت ملحق شده است.

اپلیکیشن واقعیت افزوده تکنیک AR به طرفداران تجربه ای جامع هم از نظر فیزیکی و هم دیجیتالی می دهد. سازندگان می توانند محتوای مهیج و آموزشی در مورد وسیله نقلیه واقعی و ماموریت آن در مریخ کشف کنند. این برنامه همچنین یک نمای کلی از آب و هوای مریخ در صورت تقاضا ارائه می دهد.

بخوان:  2023 Top Toy Trends: BAKE IT ‘TIL YA MAKE IT!

LEGO Technic NASA Mars Rover Perseverance 1132 قطعه ای در تاریخ 1 ژوئن با قیمت 99.99 دلار در lego.com، فروشگاه های LEGO و خرده فروشان مستقل منتخب در دسترس است.

منبع: http://toybook.com/lego-mars-rover-perseverance-set/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا