مجموعه فعالیت‌ها و حمایت‌های مالی Mattel Plans در Toy Fair 2023 • The Toy Book

شرکت بزرگ Mattel با مجموعه‌ای از فعال‌سازی‌ها و حمایت‌های مالی برنامه‌ریزی شده در سراسر نمایشگاه، اطمینان حاصل می‌کند که حضور خود در نمایشگاه اسباب‌بازی 2023 شناخته شده است.

استیو توتزکه، رئیس و مدیر بازرگانی ماتل، می‌گوید: «متل متعهد است تا بر انرژی و هیجان نمایشگاه اسباب‌بازی بیافزاید. “شما حضور Mattel را در سراسر نمایشگاه به روش‌های مختلف مشاهده خواهید کرد، از جمله نمایشگاه‌های ویژه و فعالیت‌های حامی مالی برجسته که به نفع جامعه گسترده اسباب‌بازی و نمایش محبوب خواهد بود.”

Mattel از سالن مهمان‌نوازی نمایشگاه اسباب‌بازی و همچنین کنگره دانشجویی حمایت می‌کند، که دانشجویان را تشویق می‌کند تا در مورد صنعت اسباب‌بازی به عنوان یک شغل بالقوه آینده بیاموزند. این شرکت همچنین قصد دارد مدیران و کارکنان خود را در نمایشگاه داشته باشد و در مرکز جاویتس فعالیت هایی داشته باشد.

کیمبرلی کارکون، معاون اجرایی رویدادهای بازار جهانی در انجمن اسباب‌بازی، می‌گوید: «به‌عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری اسباب‌بازی در نیمکره غربی، و با 98 درصد از فضای نمایشگاهی که قبلاً فروخته شده است، صنعت جهانی اسباب‌بازی مشتاقانه منتظر نمایشگاه اسباب‌بازی است». تهیه کننده نمایشگاه اسباب بازی. و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های اسباب‌بازی در جهان، تعهد ماتل به نمایشگاه اسباب‌بازی نشان‌دهنده هیجانی است که همه ما از گرد هم آمدن دوباره در شهر نیویورک برای رویدادی فراموش‌نشدنی اسباب‌بازی، بازی و سرگرمی جوانان احساس می‌کنیم. !»

با نزدیک شدن به تاریخ نمایشگاه اسباب بازی 2023، اطلاعیه های بیشتر از Mattel و The Toy Association، سایر فعالیت های برنامه ریزی شده را نشان می دهد. این نمایشگاه از 30 سپتامبر تا اکتبر برگزار می شود. 3 در مرکز Jacob K. Javits در شهر نیویورک.

بخوان:  "Make It Fashion" کتاب فعالیت برای کودکانی است که علاقه مند به مد هستند

منبع: http://toybook.com/mattel-toy-fair-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا