مجموعه عروسک «باربی: فیلم» متل زندگی را در پلاستیک تجسم می‌دهد

انتظار به پایان رسید: متل بالاخره مجموعه Barbie: The Movie خود را کنار گذاشت. این مجموعه شامل عروسک هایی با هزاران لباس زیبا به طور مستقیم از روی صفحه نمایش، و همچنین وسایل نقلیه، وسایل کلکسیونی و موارد دیگر است.

چهار باربی با الهام از نسخه باربی مارگو رابی در این مجموعه وجود دارد. یکی از گزینه‌های مقرون به صرفه‌تر، لباس باربی صورتی گینگهام با قیمت 25 دلار است که دارای یک لباس کلاسیک خط A با کمربند درخشان، گردن‌بند و دستبند دیزی و پمپ‌های صورتی پاستلی است.

عروسک های لوکس بیشتری با قیمت هر کدام 50 دلار وجود دارد، از جمله باربی که به دهه 70 با یک لباس دیسکوی طلایی بازگشته است. البته، تناسب دیسکوی دهه 70 بدون موهای بزرگ و جواهرات و پاشنه های متالیک مشابه ناقص خواهد بود. باربی شیک دختر گاوچرانی را در لباس غربی صورتی خود با یک جلیقه همسان و شلوار جین دور کمر با گلدوزی و دکمه‌های نقره‌ای تجسم می‌دهد. چکمه های کابوی کرم و طلایی; کلاه کابوی؛ و باندانا دور گردنش. چهارخانه پاستلی ستاره نمایش با یک باربی است که در یک کت و دامن همسان می آید. لباس او با یک کلاه همسان که در پشت بسته می‌شود، گوشواره‌های مرواریدی و کفش‌های پاشنه آبی بچه‌گانه کامل است!

اگر این چهار لباس برای شما کافی نیست، می توانید بسته مد Barbie: The Movie را نیز با قیمت 50 دلار تهیه کنید. این ست دارای سه لباس شایان ستایش است، از جمله پیراهن زنجبیلی، شورت و کلاه آفتابی. سارافون آبی و سفید؛ و ست خواب صورتی پاستلی. هر لباس همراه با لوازم جانبی مشابه، از جمله جواهرات و کفش است.

بخوان:  Expert Review: Educational Insight’s Playfoam Combo 8-Pack

جایی که باربی هست، کن هم هست! سه کن در مجموعه جدید وجود دارد. وان کن با یک دکمه راه راه آبی و صورتی مطابق با پایین و شورت به قیمت 25 دلار آماده است. یکی دیگر یک تاکسیدو کانادایی به قیمت 50 دلار با یک جلیقه جین و شلوار جین همسان می پوشد (به علاوه، لباس زیری با مارک Ken که از کمر شلوار جین او نمایان می شود). و Simu Liu’s Ken به قیمت 50 دلار – پوشیدن یک لباس ورزشی تمیز و سفید با پیچ و تاب! این لباس ورزشی دارای آستین های طلایی، راه راه های ساق پا و K در جلو است. این لباس حتی یک زیپ کار و جیب های واقعی دارد.

برای تکمیل مجموعه عروسک ها، دو باربی دیگر وجود دارد. رئیس‌جمهور با لباسی که از شانه ساتن بیرون می‌آید، کاملاً سلطنتی به نظر می‌رسد. با قیمت 50 دلار، این عروسک آماده به نظر می رسد که در ارسی ریاست جمهوری خود، با منگوله های طلایی و یک گردنبند فانتزی، پیشروی کند. در نهایت، دختران دنیای انسان ها نیز می توانند عروسک باشند! گلوریا (همچنین 50 دلار) لباسی الهام گرفته از باربی پوشیده است، از جمله شلوار صورتی تند، بلوز، و کت بلیزر با حلقه های طلایی و کفش پاشنه بلند!

منبع: ماتل

کوروت صورتی نمادین باربی نیز در قفسه‌ها ظاهر می‌شود. عروسک‌های باربی می‌توانند با کوروت فول سایز با قیمت 75 دلار در اطراف باربی لند بچرخند، که تا 4 عروسک را در خود جای می‌دهد و دارای چرخ‌های چرخان، درهای کارکرده و یک چرخ فرمان است! بچه ها حتی می توانند کوروت را با نسخه Hot Wheels RC با قیمت 55 دلار برانند که برای دو عروسک مناسب است و فضایی برای لوازم جانبی در صندوق عقب دارد! کوروت می تواند تا پنج مایل در ساعت برسد. بچه‌ها همچنین می‌توانند مقداری پول جیبی جمع کنند و خودروی Hot Wheels 1:64 را با قیمت فقط 1.25 دلار تهیه کنند.

بخوان:  Sesame Workshop Shares Mental Health Resources Following Viral Social Media Moment

حتی اگر بچه ها طرفداران زیادی از عروسک های باربی نباشند، نمی توانند انکار کنند که آدم های کوچک باربی شایان ستایش هستند! این مجموعه 24 دلاری با چهار آدم کوچک ارائه می شود: باربی، کن، باربی رئیس جمهور و گلوریا! به علاوه، باربی بدون خانه رویایی خود کیست؟ خانه رویایی MEGA Mattel دارای سه طبقه کامل با آشپزخانه، بار، اتاق خواب، اسپا و موارد دیگر است! با بیش از 1000 قطعه در مجموعه، خانه رویایی پر از سرگرمی مگا با قیمت 150 دلار است. در نهایت، رقابت برای طرفداران UNO با UNO Barbie: The Movie edition با قیمت 6.49 دلار آغاز شد! این مجموعه دارای کارت هایی با باربی ها و کنزهای فراوان است! حتی یک کارت ویژه وجود دارد – کارت “بازی شده با بیش از حد” – که بازیکنان می توانند از آن برای دور انداختن و کشیدن کارت استفاده کنند!

چه بچه ها در دنیای باربی خود یک دختر باربی باشند یا *فقط کن*، آنها نمی خواهند مجموعه Mattel’s Barbie: The Movie را از دست بدهند. همه چیز در مجموعه اکنون در shop.mattel.com موجود است.

بخوان:  Retro Collection Checklist Poster By Steve Evans

منبع: https://thetoyinsider.com/barbie-the-movie-mattel-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا