مجموعه انیمیشن Marvel Legends Spider-Man VHS Mary Jane and Green Goblin Two Pack Pics و پیش سفارش

به نظر بچه ها، گرین گابلین و مری جین از Spider-Man: The Animated Series هستند! دهه 90!

پیش‌سفارش در Hasbro Pulse!

گرین گابلین با تسخیر ذهن نورمن آزبورن، قصد دارد با ربودن مری جین واتسون مستقل و خشن، از مرد عنکبوتی انتقام بگیرد. این فیگورهای کلکسیونی افسانه‌های مارول در مقیاس 6 اینچی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شبیه شخصیت‌های مری جین واتسون و گرین گابلین از کارتون مرد عنکبوتی: سری متحرک 1994 هستند، جزئیات برتر، نقاط مختلف بیان و 6 لوازم جانبی الهام‌گرفته از سری‌ها. . با بیش از 80 سال سابقه سرگرمی، مارول به سنگ بنای مجموعه های طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده است. با سری افسانه‌های مارول، شخصیت‌های دنیای کمیک مارول و دنیای سینمایی مارول مورد علاقه طرفداران با جزئیات و بیان عالی برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه‌ها طراحی شده‌اند. از چهره‌ها گرفته تا وسایل نقلیه و آیتم‌های نقش‌آفرینی ممتاز، سری افسانه‌های مارول مجموعه‌ای از شخصیت‌های نخبه مارول را برای طرفداران و کلکسیونرها ارائه می‌کند. ارقام اضافی هر کدام جداگانه فروخته می شود. (به شرط در دسترس بودن.)

شامل: 2 عدد فیگور و 6 عدد لوازم جانبی

  • مری جین واتسون و گرین گابلین: گرین گابلین با تسخیر ذهن نورمن آزبورن، قصد دارد با ربودن مری جین واتسون خشن و مستقل از مرد عنکبوتی انتقام بگیرد.
  • با الهام از مرد عنکبوتی: سری انیمیشن: این بسته 2 اکشن مری جین واتسون و گرین گابلین از کارتون 1994 مرد عنکبوتی: سری انیمیشن الهام گرفته شده است.
  • لوازم جانبی الهام گرفته از کارتون: این اکشن فیگورهای مرد عنکبوتی با 6 لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک، از جمله یک سر جایگزین برای گرین گابلین ارائه می شود.
  • طراحی ممتاز در مقیاس 6 اینچی: طرفداران و کلکسیونرهای مارول می توانند این اکشن فیگورهای 6 اینچی Hasbro Marvel Legends را با سرها، بازوها و پاهای قابل حمل و همچنین دکوهای معتبر سری در مجموعه خود به نمایش بگذارند.
  • طراحی بسته بندی ممتاز: این بسته 2 تایی در بسته بندی منحصر به فرد با مضمون VHS به سبک قدیمی ارائه می شود – ایده آل برای نمایش در هر مجموعه اکشن فیگور مارول
بخوان:  The Cry Babies Go on New Adventures in Game Coming This September

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/hasbro-marvel-legends-spider-man-animated-series-vhs-mary-jane-and-green-goblin-two-pack-pics-and-pre-order/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا