مبدل کردن، قرارداد جهانی تمدید مجوز برای لباس در ایالات متحده، آمریکای لاتین • کتاب اسباب بازی

شخصیت‌های آشناتر به مجموعه Disguise می‌پیوندند.

Disguise، بخش لباس‌ها و فصلی JAKKS Pacific، توسعه همکاری با محصولات و تجربیات جهانی (UP&E) را امضا کرد تا طیف گسترده‌ای از لباس‌ها، لوازم جانبی، بادی‌ها، لباس‌های تطبیقی ​​و کیت‌های تنه را برای فرنچایزهای یونیورسال ایجاد کند. سال

تحت این پیمان توسعه‌یافته، Disguise دامنه لباس‌آلات و نقش‌آفرینی UP&E خود را فراتر از ایالات متحده و به بازار رو به رشد در آمریکای لاتین گسترش خواهد داد.

تارا کورتنر، رئیس و ژنرال می گوید: «Disguise موفقیت قابل توجهی در خرده فروشی برای Jurassic World، DreamWorks Animation’s Trolls و Illumination’s Minions داشته است، و ما از ادامه همکاری با Universal Products & Experiences برای این گسترش برندها و در قلمروهای جدید هیجان زده هستیم. مدیر در Disguise. ما مشتاقانه منتظر طراحی لباس‌ها و لباس‌های نوآورانه برای این فرنچایزها در بازارهای موجود و در حال ظهور هستیم.

Disguise می‌گوید که این معامله شامل ویژگی‌های برتر، مانند Illumination است من نفرت انگیز; Universal Pictures و Amblin Entertainment دنیای ژوراسیک؛ انیمیشن DreamWorks خانه عروسک گبی، چطور اژدهای خود را آموزش دهید، و ترول ها; و دفتر، والدو کجاست/والی کجاستو هیولاهای جهانی.

علاوه بر این، شخصیت های یونیورسال مانند چاکی به Funko POP Disguise خواهند پیوست! خط ماسک

لباس‌های جدید پاییز امسال در خرده‌فروشی‌های خاص و انبوه عرضه خواهند شد.

برای پیش‌نمایش دزدکی از داغ‌ترین لباس‌های مجاز ۲۰۲۳، بررسی کنید کتاب اسباب بازیشماره مجوز و سرگرمی 2023، در 13 ژوئن در دسترس است.

بخوان:  Coming Soon: MrBeast Collectible Action Figures

منبع: http://toybook.com/disguise-universal-extend-licensing-pact-for-costumes-in-the-u-s-latin-america/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا