مامان میا! این بازی پاپ آپ با تم سوپر ماریو باعث می شود بچه ها بگویند “واهو!”

ماریو و دوستانش قبلاً به صفحه نمایش بزرگ راه یافته اند و اکنون با بازی Super Mario Pop-Up توسط TOMY به یک میز نزدیک شما می آیند. این بازی دارای سه روش مختلف برای بازی است و برای حداکثر شش بازیکن 4 سال به بالا طراحی شده است. این بازی شامل یک ساختار بازی پاپ‌آپ، یک فیگور ماریو قابل چرخش، و چندین پارو با کد رنگی با برچسب‌هایی است که بهترین دوستان و دشمنان پادشاهی قارچ را نشان می‌دهند.

در حالت بازی کلاسیک، بازیکنان می توانند به سادگی فیگور ماریو را در لوله خود قرار دهند، بچرخانند تا او را در جای خود قفل کنند و بازی را شروع کنند. هر بازیکن به نوبت پاروها را داخل لوله می‌کشد و وقتی شکاف درست انتخاب شد، ماریو از لوله خود بیرون می‌پرد و آن بازیکن برنده بازی خواهد بود.

ماریو از لوله خود می ترکد زمانی که بچه ها یک دست و پا زدن را در شکاف صحیح قرار می دهند، که هر بار که بازی می کنند تغییر می کند! | منبع: TOMY

بچه ها همچنین می توانند در حالت Coin Collection برای یک بازی طولانی تر بازی کنند. در این نسخه، پاروها با هم مخلوط می‌شوند و روی سکه به سمت پایین قرار می‌گیرند، هر بازیکن باید در ابتدای نوبت خود یک پارو انتخاب کند. بازیکنی که باعث بیرون آمدن ماریو می‌شود باید تعداد سکه‌های روی آن پارو را بشمارد و آن را به امتیاز کلی خود اضافه کند. البته هر پارو تعداد سکه های متفاوتی دارد و بازیکنی که بالاترین امتیاز را کسب کند برنده بازی است.

نسخه نهایی که بچه ها می توانند بازی Super Mario Pop-Up را در حالت Team Player بازی کنند. این حالت برای گروه های بزرگ یا جشن تولد مناسب است. ابتدا بچه ها به دو تیم تقسیم می شوند: تیم لوئیجی یا تیم بوسر. سپس، آنها می توانند حالت Coin Collection یا Classic mode را انتخاب کنند.

بخوان:  Cryptozoic Entertainment to Offer Previews, Exclusives at Gen Con Indy

Super Mario Pop-Up یک بازی سرگرم کننده و قابل درک برای تمام سنین است. بچه‌ها از عنصر شگفت‌انگیز ماریو که از لوله‌اش می‌ترکد لذت می‌برند و والدین از ارزش بازی که همه حالت‌های مختلف بازی ارائه می‌کنند را دوست خواهند داشت!


پاپ آپ ماریو

در این بازی الهام گرفته از Super Mario Bros، بازیکنان به نوبت پاروهای خود را به داخل لوله ماریو می‌کشند. هنگامی که یک بازیکن شکاف صحیح را برای قرار دادن پارو خود انتخاب می کند، ماریو از لوله خارج می شود و آن بازیکن برنده بازی است.منبع: https://thetoyinsider.com/super-mario-pop-up-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا