ماشین آواز ابتکار CARE-eoke را معرفی می کند • کتاب اسباب بازی

هدف Singing Machine تمرکز استراتژیک بر تأثیر اجتماعی آواز خواندن برای کودکان و بزرگسالان است. این شرکت قصد دارد مجموعه‌ای از مشارکت‌های مشترک را برای کمک به تقویت مزایای سلامت و تندرستی عاطفی و جسمی کارائوکه از طریق ابتکار جدید CARE-eoke توسط Singing Machine تشکیل دهد.

Singing Machine جنا روزنبرگ، مدیر عامل و ایده‌پرداز ارشد GennComm ImaGENNation را به عنوان قهرمان تأثیر اجتماعی این شرکت درگیر کرده است. روزنبرگ تلاش‌های کارآفرینی اجتماعی CARE-eoke توسط Singing Machine را رهبری می‌کند، که شامل کار برای همسو کردن یک سری از مشارکت‌های استراتژیک، ایجاد تجربیات و داستان‌گویی تأثیر اجتماعی برای مخاطبان و سهامداران مختلف است.

گری اتکینسون، مدیر عامل Singing Machine می گوید: «بیش از چهار دهه است که Singing Machine از طریق موسیقی به میلیون ها خانواده در سراسر جهان شادی می بخشد. اما، شواهد علمی اخیر نشان می‌دهد که کارائوکه چیزی بیش از تجربه‌های شادی‌بخش است. همچنین پیوند قوی با سلامتی و رفاه روانی دارد. ما قصد داریم با شرکای همفکری که می توانند به ما کمک کنند تا به جمعیت های مختلفی که از کارائوکه سود می برند دست پیدا کنیم، همسو شویم. ما در ماه آگاهی از اوتیسم با اعلام یک ابتکار مجوز جدید با کارگاه Sesame و برنامه نویسی با مرکز یادگیری نامحدود، دو گروه ایجاد کننده جامعه، پذیرش و عادی سازی تنوع عصبی شروع کردیم. ما قصد داریم در این فضا و با سایر جمعیت ها کارهای بیشتری انجام دهیم.»

جنا روزنبرگ، مدیر عامل GennComm، این احساس را به اشتراک می گذارد. ما در ماموریتی هستیم که بر گروه‌های مختلفی از مردم تأثیر بگذاریم که معتقدیم به روش‌های بی‌شماری از کارائوکه سود زیادی می‌برند. دیدن تأثیر کارائوکه در عمل در یک رویداد مرکز یادگیری نامحدود در کالیفرنیای جنوبی قابل لمس بود. یک بیان خلاقانه شاد و قوی از طرف کارآموزان در طیف وجود داشت، که برخی از آنها حتی تا حد زیادی غیرکلامی هستند، که وقتی با محصولات جدید Singing Machine خود قلب خود را به کار می بردند، به خوبی می درخشیدند.”

بخوان:  Douglas Launches Winter-Themed Collection of Bird Plush

اعضای این ابتکار قصد دارند بر این موضوع تمرکز کنند که چگونه کارائوکه می‌تواند بر بحران سلامت روان در محیط کار، کودکان بیمار، سالمندان سالخورده و بیماران آلزایمر تأثیر بگذارد و همچنین به سلامت روان و انزوا که جوامع در سراسر کشور از این همه‌گیری احساس می‌کنند، بپردازند.

منبع: http://toybook.com/singing-machine-care-eoke-initiative/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا