لاک‌پشت‌های دریایی، تک‌شاخ‌ها به گله نرم پاپ آرت Cepia • کتاب اسباب‌بازی بپیوندند

پاپ آرت سافت، تک شاخ و لاک پشت های دریایی را به کلکسیون مخمل های خود معرفی می کند. | منبع: Cepia

راه را برای پیوستن چند حیوان جدید به گله فیل ها باز کنید.

Cepia، خالق برند پاپ آرت سافت، در حال گسترش مجموعه‌ای از فیل‌های مخملی خود است که شامل لاک‌پشت‌های دریایی و تک‌شاخ‌ها می‌شود. علاوه بر موجودات جدید، این نسخه شامل طرح‌های رنگارنگ جدید فیل نیز خواهد بود.

پس از راه اندازی آزمایشی در Learning Express در سال گذشته، فیل های نرم پاپ آرت در اوایل سال جاری به عنوان «رفیق» نوازشگر و نرم با طراحی های پر جنب و جوش برای بازی، مسافرت و مطالعه بچه ها وارد بازار شدند.

هر فیل، لاک‌پشت دریایی و اسب شاخدار با لوبیا وزنی پر می‌شود تا اثر فوق‌العاده نرم خود را ارائه دهد. مخمل‌ها در سه اندازه شامل مینی 4 اینچی (فقط در کیف‌های اسرارآمیز موجود)، 7 اینچی توانمند و ماموت 12-14 اینچی عرضه می‌شوند.

جیمز راسل هورنسبی، مدیرعامل Cepia می‌گوید: «پاپ آرت سافت همیشه به دنبال آوردن کمی هوس و سرگرمی به زندگی مردم بوده است. با معرفی لاک‌پشت‌های دریایی و تک‌شاخ‌ها، ما هیجان‌زده‌ایم که مجموعه خود را گسترش دهیم و گزینه‌های بیشتری را در اختیار مردم قرار دهیم تا در پیدا کردن همدم خوش‌خواب کامل خود، از بین آن‌ها انتخاب کنند.»

طرح‌های جدید این هفته در LA Toy Previews نشان داده می‌شوند و تابستان امسال در Walmart، Target، Five Below و خرده‌فروش‌های تخصصی منتخب در دسترس خواهند بود. برای اطلاعات بیشتر و دیدن انتخاب فعلی پاپ آرت سافت به سایت popartsoft.com مراجعه کنید.

بخوان:  Kids Can Adopt a Dinosaur with Wow! Stuff's Real FX Baby T. Rex

منبع: http://toybook.com/cepias-pop-art-soft-new-plushies/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا