قرارداد مجوز جوهر Crunchyroll و Jazwares برای انیمه اسباب‌بازی‌ها، کلکسیون • The Toy Book

Crunchyroll و Jazwares در حال همکاری هستند تا تعداد زیادی اسباب‌بازی و کلکسیون انیمه جدید بسازند.

آنا سونگکو آدامیان، نایب رئیس بخش جهانی محصولات مصرفی برای کرانچیول، می گوید: «انیمه یک رسانه داستان سرایی پویا است که ژانرهای بسیاری را از اکشن گرفته تا کمدی و ترسناک را در بر می گیرد. برای جشن گرفتن طرفداران خود از کلکسیون‌های ضروری گرفته تا مخمل‌های زیبا و در طیف گسترده‌ای از دسته‌بندی‌ها و محصولاتی که برای هر نوع طرفدار و نسخه‌ای، از بچه‌ها تا بزرگسالان، چیزی را ارائه می‌دهند.»

این همکاری شامل 18 سری انیمیشن مختلف از جمله حمله به تایتان، مرد اره برقی، جوجوتسو کایزن، آکادمی قهرمان من، و خانواده جاسوس ایکس.

Gerhard Runken، معاون ارشد برند و بازاریابی Jazwares می‌گوید: “Jazwares به طور مداوم یک بافت پیوندی بین فرهنگ پاپ، یک طرفدار پرشور و ایجاد کلکسیون‌های با کیفیت بالا که مجسمه‌ها و دکوهای بسیار دقیق هستند، فراهم می‌کند.” ما به عنوان مشتاقان قدیمی پدیده انیمه، مفتخریم و آماده همکاری با Crunchyroll هستیم تا به طرفداران تجربیات باورنکردنی با فیگورهای کلکسیونی، مجلل و سایر لحظات شگفت‌انگیز و لذت بخش در کانال‌های خرده‌فروشی متعدد در سراسر جهان ارائه دهیم.»

Jazwares کاتالوگ Crunchyroll را با فیگورهای کلکسیونی، مخمل خواب دار، ست بازی، لباس، وسایل نقلیه و موارد دیگر تطبیق خواهد داد. این مجموعه تابستان آینده وارد قفسه ها می شود.

بخوان:  Budget-Friendly Holiday Toys on Fox 59 Indianapolis

منبع: http://toybook.com/crunchyroll-jazwares-licensing-deal-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا