قرارداد صدور مجوز چند ساله Disguise Inks با Mob Entertainment برای «Poppy Playtime» • The Toy Book

Disguise، بخش لباس JAKKS Pacific، یک قرارداد مجوز چند ساله با Mob Entertainment امضا کرده است تا لباس‌ها و لوازم جانبی برای بازی ترسناک اپیزودیک تولید کند. زمان پخش پاپی.

تارا کورتنر، رئیس و مدیر کل Disguise، می‌گوید: «سال به سال، Disguise مجموعه لباس‌های خود را در این سبک رو به رشد از بازی‌های ترسناک اپیزودیک گسترش می‌دهد. از آنجایی که محبوبیت این ژانر همچنان در حال افزایش است، ما از اینکه بخشی از آن باشیم هیجان زده هستیم. اشتیاق ما در ایجاد لباس هایی است که بچه ها، بزرگسالان و طرفداران را وارد دنیای شخصیت های مورد علاقه شان کند.»

بازی آنلاین به سبک بقا، بازیکنان را به یک کارخانه اسباب‌بازی خالی از سکنه در دهه 1990 می‌برد. Mob Entertainment این بازی ویدیویی را در سال 2021 منتشر کرد، داستان را با فصل‌های بعدی توسعه داد و فرنچایز را در اواخر سال 2022 گسترش داد. پروژه: زمان پخش، بازی دیگری که در دنیای Playtime تنظیم شده است.

زمان پخش پاپی آرسنیو ناوارو می‌گوید، یک پدیده فرهنگ پاپ با طرفداران گسترده در سراسر جهان است و مانند سایر برندهای تأثیرگذار، تخیل توده‌ها را به خود جلب کرده است، الهام‌بخش داستان‌های فن‌تخیلی، کازپلی، ویدیوهای موسیقی، چالش‌های رقص و صدها ساعت تفسیر گیم‌پلی. Mob Entertainment مدیر توسعه کسب و کار و صدور مجوز. محتوای مرتبط با پاپی بیش از 5 میلیارد بازدید در TikTok و بیش از یک میلیارد بازدید در یوتیوب دارد که گواهی واقعی بر جذابیت شخصیت‌ها و جهان بازی و پایگاه طرفداران وفادار و رو به رشد آن است که در تمام سنین وجود دارد.

بخوان:  Tears of the Kingdom ظرف سه روز 10 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخت • کتاب اسباب بازی

قرارداد مجوز شامل آمریکای شمالی، اروپا، خاورمیانه و آفریقا می شود و لباس های سری بازی های شبح وار در پاییز امسال به صورت آنلاین و در فروشگاه در دسترس خواهند بود.

منبع: http://toybook.com/disguise-poppy-playtime-licensing-deal/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا