فیلم جدید جنگ ستارگان از قبل به تعویق افتاد!

شما نمی توانید این را بسازید… حداقل یکی از فیلم های جنگ ستارگان که اخیراً معرفی شده است به تعویق افتاده است و به عقب کشیده شده است!

حالا اگر منصف باشیم، یک دلیل می تواند اعتصاب نویسندگان باشد که در حال حاضر بسیاری از تولیدات را متوقف کرده است. دلیل دیگر ممکن است برنامه جیمز کامرون و مدت زمان لازم برای پایان دادن به 100 دنباله آواتار خود باشد. دیزنی تقریباً تمام فیلم های آینده دیزنی، مارول، آواتار و جنگ ستارگان را در هم ریخته است! برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید!

کمی دیرتر به کهکشانی نزدیک شما می‌آییم…

فیلم جنگ ستارگان دسامبر 2025 اکنون (شاید) در می 2026 اکران خواهد شد! در دسامبر 2026 یک فیلم جدید دیگر از جنگ ستارگان اکران خواهد شد. چه اتفاقی برای اظهارات ایگر برای «خستگی جنگ ستارگان» بعد از سولو افتاد که زمان بندی آن دلیل اصلی شکست آن در باکس آفیس بود؟
یک فیلم دیگر از جنگ ستارگان سپس در دسامبر 2027 اکران خواهد شد. فیلم می 2026 (شاید) فیلم ری باشد. معلوم نیست دو فیلم دیگر درباره چیست. اما شانس این فیلم‌های دیو فیلونی و جیمز منگولد بسیار زیاد است. اگرچه منگولد ابتدا باید از فاجعه باکس آفیس آینده که ایندیانا جونز و The Dial Of Destiny تقریباً مطمئناً چنین خواهند بود، جان سالم به در ببرد.

بنابراین برای تکرار… فیلم‌های جدید جنگ ستارگان در می 2026، دسامبر 2026 و دسامبر 2027. آیا این همان چیزی است که کاتلین کندی اخیراً در مورد آن صحبت می‌کرد وقتی گفت که جنگ ستارگان وقتی صحبت از اکران فیلم به میان می‌آید، با یک فیلم از هر زوج یک فیلم استفاده می‌کند. سالها؟ مطمئناً وقتی در 19 ماه سه فیلم می گیریم اینطور به نظر نمی رسد. پس اون داشت مزخرف میگفت از نو.

بخوان:  The Hottest Toys of the Year on Fox 13 Seattle

دنباله‌های متعدد آواتار جیمز کامرون نیز به تعویق افتاد، که ممکن است باعث شود دیزنی برای شروع برنامه اکران خود را تغییر دهد. از آنجایی که آواتار و جنگ ستارگان البته نباید همپوشانی داشته باشند.

آواتار 3 اکنون تاریخ انتشار دسامبر 2025 را دارد که قبلاً برای جنگ ستارگان در نظر گرفته شده بود. آواتار 4 در سال 2029 (!) منتشر خواهد شد و آواتار 5 در حال حاضر برای سال 2031 (!!!) برنامه ریزی شده است. آنها تمام این زمان را صرف اصلاح بیشتر فناوری VFX می کنند. هر فیلم آواتار تا کنون یک نمایش فنی بوده است و کامرون احتمالاً یکی از معدود فیلمسازان قدیمی مانند جورج لوکاس است که همیشه می‌خواهد با یکی از فیلم‌های جدیدش نوآوری کند. جیمز کامرون در سال 2031 77 ساله خواهد شد. بنابراین آواتار 5 می تواند آخرین فیلم او باشد.

فیلم‌های مارول نیز جابه‌جا می‌شوند، بیشتر به عقب رانده می‌شوند، برخی کمی جلو می‌روند. فیلم Avengers یک سال تمام عقب افتاده است. و این به نوبه خود باعث شد تا فیلم بعدی Avengers نیز یک سال دیگر به عقب برگردد، هر دو فیلم اکنون در ماه می 2026 و می 2027 اکران خواهند شد. این مدت زمان زیادی از پایان بازی گذشته است، هفت سال بدون فیلم Avengers. مسائل حقوقی فعلی پیرامون بازیگر کانگ ممکن است در اینجا نقش داشته باشد.

و بله، درست خواندید! دیزنی در واقع قصد دارد انتقام جویان: سلسله کانگ را در 1 می 2026 و فیلم جنگ ستارگان (احتمالاً فیلم ری) را در 19 می 2026 اکران کند. فقط با فاصله 18 روز … این یک نقشه نابغه است. اینجا چه فکری می کنند؟ حداقل یکی از فیلم ها آسیب می بیند. آیا باب ایگر می خواهد جنگ ستارگان شکست بخورد؟

بخوان:  Neopets to Re-introduce Classic Art to Gameplay

تاخیرها به این معنی است که باید سه سال دیگر منتظر بمانیم تا جنگ ستارگان (شاید) به سینماها بازگردد. عاقلانه است که در مورد هر یک از برنامه های اعلام شده تردید داشته باشید. فیلم‌های اعلام‌شده جنگ ستارگان عادت به کنسل شدن دارند. همچنین، شاید دیزنی و باب ایگر به خود بیایند و تصمیم بگیرند که شاید ایده خوبی نباشد که فیلم جدید Avengers و جنگ ستارگان را در کمتر از سه هفته از یکدیگر اکران کنند.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود به این معنی است که تقریباً هفت سال وقفه پس از ظهور اسکای واکر وجود خواهد داشت. و سپس آنها دو فیلم در بازه زمانی چند ماهه و سه فیلم در 19 ماه به ما خواهند داد. بیایید امیدوار باشیم که لوکاس فیلم بتواند این کار را انجام دهد.

می توانید برای لیست کامل فیلم هایی که توسط دیزنی به هم ریخته شده اند، مقاله Variety را بخوانید.

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-06-13-new-star-wars-movie-already-delayed/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=new-star-wars-movie-already-delayed

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا