فروش سخت افزار بازی های ویدیویی ایالات متحده همچنان در حال افزایش است • کتاب اسباب بازی

به دنبال کمبود زنجیره تامین پس از همه گیری، صنعت بازی های ویدیویی بالاخره شروع به دیدن نور در انتهای تونل کرد.

Circana گزارش داد که هزینه‌های سخت‌افزاری از سال تا به امروز در آوریل 2023 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2022، 18 درصد بیشتر بوده و به 1.8 میلیارد دلار رسیده است.

هزینه‌های سخت‌افزاری بازی‌های ویدیویی آوریل در مقایسه با سال گذشته 7 درصد رشد کرد و به 367 میلیون دلار رسید. این بالاترین هزینه سخت‌افزاری بازی‌های ویدیویی در ماه آوریل از زمان اوج 420 میلیون دلاری در آوریل 2020، در زمان شروع همه‌گیری است.

پلی‌استیشن 5 پرفروش‌ترین پلت‌فرم سخت‌افزاری در فروش دلاری در ماه آوریل بود، در حالی که نینتندو سوییچ پیشتاز بازار در واحدهای فروخته‌شده بود. پلی استیشن 5 از سال تا به امروز در بازار سخت افزار سال 2023 در هر دو واحد و دلار پیشتاز است.

در حالی که افزایش فروش سخت افزار خبر بسیار خوبی برای صنعت است، کل هزینه ها در همه دسته ها از این روند پیروی نکرد. هزینه‌های مصرف‌کننده از سال گذشته برای محتوای بازی‌های ویدیویی، سخت‌افزار و لوازم جانبی در مقایسه با مدت مشابه در سال ۲۰۲۲، ۲ درصد کاهش یافت و به ۱۷.۷ میلیارد دلار رسید.

هزینه مصرف کنندگان برای محتوای بازی های ویدیویی، سخت افزار و لوازم جانبی در ماه آوریل به 4.1 میلیارد دلار رسید که در مقایسه با سال گذشته 5 درصد کاهش داشت. کاهش 6 درصدی هزینه های ماه آوریل برای محتوای بازی های ویدیویی، رشد 7 درصدی سخت افزار را جبران کرد. هزینه لوازم جانبی در ماه آوریل ثابت ماند و 158 میلیون دلار بود.

بخوان:  (سابق) گارد انحصاری TBS Gamorrean در فروش در آمازون

در زمینه بازی، چهار بازی از 10 بازی برتر در آوریل 2023 نسخه های جدید بودند، از جمله جنگ ستارگان: جدی: بازمانده و جزیره مرده 2. جنگ ستارگان جدی: بازمانده پرفروش ترین بازی پریمیوم آوریل 2023 بود و بلافاصله چهارمین بازی پرفروش سال 2023 تا به امروز شد. جزیره مرده 2 این بازی به عنوان دومین بازی پرفروش آوریل 2023 معرفی شد و در رتبه ششم فروش دلاری سال تا به امروز قرار گرفت.

10 بازی برتر برای آوریل 2023

1. جنگ ستارگان: جدی: بازمانده (الکترونیک آرتز)

2. جزیره مرده 2 (پلائون)

3. MLB: نمایش 23 (چند تولید کننده بازی های ویدئویی)

4. بازی Resident Evil 4 (2023) (Capcom USA)

5. Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) (اکتیویژن بلیزارد)

6. میراث هاگوارتز (برادران وارنر تعاملی)

7. تور PGA (الکترونیک آرتز)

8. مجموعه میراث شبکه نبرد مگا من (Capcom USA)

9. فیفا 23 (الکترونیک آرتز)

10. Mario Kart 8 (نینتندو)

در محتوای تلفن همراه، Sensor Tower 10 بازی برتر بر اساس هزینه مصرف کنندگان ایالات متحده در ماه آوریل را گزارش می دهد Candy Crush Saga, Roblox, Royal Match, Coin Master, Gardenscapes, Evony, Township, Jackpot Party, Homescapes, و Blitz یکنوع بازی شبیه لوتو، در حالی که پوکمون گو برای اولین بار از آوریل سال گذشته از 10 رتبه برتر خارج شد.

ویژگی‌های بازی‌های ویدیویی همچنان الهام‌بخش مجموعه‌ای از محصولات دارای مجوز در بخش اسباب‌بازی هستند و انتظار می‌رود معاملات جدیدی در ماه آینده در نمایشگاه مجوز معرفی شوند. برای پیش نمایشی از آنچه خرده فروشان می توانند در ماه های آینده ببینند، بررسی کنید کتاب اسباب بازینسخه مجوز و سرگرمی 2023، منتشر شده در 13 ژوئن.

بخوان:  Captain Mail Will Send Kids Letters Full of Fun Activities

منبع: http://toybook.com/video-game-retail-sales-circana-april-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا