عکس‌های اختصاصی Marvel Legends Pulse Drax the Destroyer و Moondragon و پیش‌سفارش

هه، این چیزی نبود که انتظارش رو داشتم….

Drax و Moondragon را در Hasbro Pulse پیش خرید کنید! در حال حاضر، همانطور که من این را تایپ می کنم، برای اعضای Premium، فروش کلی در حدود یک ساعت خواهد بود.

با Hasbro Marvel Legends Drax the Destroyer و Marvel’s Moondragon اکشن، هیجان و شگفتی دنیای مارول را به مجموعه خود بیاورید! این بسته 2 اکشن کمیک مارول در مقیاس 6 اینچی کلکسیونی به گونه ای طراحی شده است که شبیه شخصیت های کمیک های نگهبانان کهکشان مارول باشد. این فیگورهای Marvel Legends به طور کامل با طراحی ممتاز و سرها، بازوها و پاهای قابل حمل طراحی شده اند. مجموعه اکشن فیگور مارول با 5 لوازم جانبی، از جمله دست های جایگزین برای هر شخصیت و سر جایگزین Drax the Destroyer ارائه می شود. مقیاس 6 اینچی اکشن فیگورهای مارول Hasbro Marvel آنها را برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه های طرفداران عالی می کند.

شامل 2 عدد فیگور و 5 عدد لوازم جانبی

  • GUARDIANS OF THE GALAXY-Inspired MULTIPACK: این اکشن فیگور Drax the Destroyer و اکشن فیگور ماهرانه Marvel از کمیک های مارول الهام گرفته شده است. Set به هر مجموعه ای از اکشن فیگورهای Marvel Legends افزوده می شود
  • طراحی و دکو ممتاز: طرفداران و کلکسیونرها می توانند این اکشن فیگورهای ممتاز 6 اینچی مارول (15 سانتی متر) را با طراحی و دکو الهام گرفته از کمیک در مجموعه خود به نمایش بگذارند.
  • لوازم جانبی الهام‌گرفته از کمیک‌های مارول: این بسته اکشن فیگور کلکسیونی Hasbro Marvel Legends با 5 لوازم جانبی شامل دست‌های جایگزین و یک سر جایگزین برای Drax the Destroyer ارائه می‌شود.
  • DRAX AND MOONDRAGON: وقتی دخترش Moondragon ربوده می شود، Drax the Destroyer به سمت تانوس می جنگد، پشت او را سوراخ می کند و قلب تایتان دیوانه را می شکند.
  • ساخت چند وجهی از کلکسیون‌های مارول: به دنبال چهره‌های الهام‌گرفته از سرگرمی‌های Marvel Legends بگردید تا اکشن فیگورهای Multiverse Comics Marvel خود را بسازید (هر کدام جداگانه فروخته می‌شوند. بسته به در دسترس بودن)
بخوان:  Hot Toys to Grab Now on NewsNation’s Morning in America

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/hasbro-marvel-legends-pulse-exclusive-drax-the-destroyer-and-moondragon-pics-and-pre-order/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا