عروسک Bibinee دارای یک عروسک حجابی و سایر عروسک های متنوع است

عروسک های Bibinee همه نوع زیبایی سیاه را در بر می گیرند.

Bibinee Dolls یک کسب و کار متعلق به سیاهپوستان است که دارای عروسک های مخملی با رنگ پوست، بافت مو و طرح های رنگی متنوع است. نام Bibinee از زبان غنائی Twi گرفته شده است و برای احترام به میراث بنیانگذاران به زبان عامیانه “سیاه” است.

Bibinee بچه ها را تشویق می کند که با عروسک های مخمل خواب دار از هر جنسیت بازی کنند. در حالی که عروسک‌های دختر ستاره نمایش هستند، عروسک‌های Bibinee همچنین دارای چندین عروسک پسر و حتی Skye است، عروسکی که از نظر جنسیت خنثی به رنگ قهوه‌ای مایل به زرد است.

هر عروسک همچنین دارای یک لباس سرگرم کننده برای مطابقت با شخصیت خود است. عروسک امیره دارای لباس صورتی روشن و حجاب صورتی هماهنگ با گل روی آن است. عروسک Mabel دارای چندین الگو از جمله آنکارا و کنته است که از چاپ پارچه سنتی آفریقایی الهام گرفته شده است.

کودکان پیش دبستانی همچنین می توانند با کوله پشتی های جدید Bibinee Dolls به کلاس بیایند که دارای عروسک های همسان هستند! بچه‌ها می‌توانند هر عروسک و کوله پشتی Bibinee را با نام یا حروف اول شخصی‌سازی کنند تا بازی را خاص‌تر کنند.

با گزینه‌های بسیار متنوع، بچه‌ها وقتی با عروسک‌های Bibinee خود بازی می‌کنند، بیشتر از همیشه دیده می‌شوند! عروسک های Bibinee در bibineedolls.com از 33.81-56.35 دلار در دسترس هستند.

بخوان:  Oh Boy! Limited-Edition Mickey and Friends Tonie Starter Set Offers Screen-Free Entertainment

منبع: https://thetoyinsider.com/bibinee-dolls-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا