طبقه بالایی از Ravensburger به خاطر بازی با ورق دیزنی لورکانا شکایت می کند • کتاب اسباب بازی

یکی از موردانتظارترین بازی‌های جدید امسال در مرکز یک درگیری قانونی قرار دارد.

امروز صبح، Upper Deck شکایتی را در دادگاه عالی کالیفرنیا – شهرستان سن دیگو علیه Ravensburger و طراح سابق بازی Upper Deck، رایان میلر، تسلیم کرد و مدعی شد که طرفین برای “دزدیدن و کپی کردن بازی اصلی Upper Deck که Ravensburger دوباره بسته بندی کرده بود، توطئه کردند. با نام دیزنی لورکانا به بازار عرضه شد.

Disney Lorcana که اولین بار سال گذشته با نمایشگاه D23 دیزنی معرفی شد، ورود Ravensburger به دنیای رو به رشد بازی های کارتی تجاری قابل تنظیم (TCG) است – فضایی که در آن Upper Deck قبلاً با Legendary و Vs خود بازی می کند. عناوین System 2PCG.

با توجه به شکایت 19 صفحه ای که کتاب اسباب بازی میلر، که زمانی روی Magic: The Gathering و Digimon کار می‌کرد، بررسی کرده است (اینجا را ببینید)، قبلاً به صورت کار در ازای استخدام با Upper Deck مشغول توسعه یک بازی کارتی تجاری اختصاصی بزرگ برای به نام Rush of Ikorr بود. ” شکایت ادعا می کند که میلر قرارداد خود را با Upper Deck فسخ کرد و راش ناتمام Ikorr را به Ravensburger برد، جایی که به Disney Lorcana تبدیل شد.

ما زمان و منابع قابل توجهی را برای توسعه یک بازی کارتی جدید و جدید سرمایه گذاری کردیم. رهبری کنونی ما اهمیت حفاظت از مالکیت معنوی Upper Deck و مجوز دهندگان آن را ارج می نهد. ما می خواهیم گیمرها و طرفداران به لذت بردن و دسترسی به تجارت منحصر به فرد، نوآورانه و همهجانبه ادامه دهند
بازی های کارتی. ما رقابت را در این صنعت تشویق می‌کنیم، اما به شدت به اجرای قوانین برای اطمینان از اینکه جامعه بازی از انتخاب‌های خلاقانه متفاوت هر سازنده سود می‌برد، اعتقاد داریم.»

بخوان:  Hot Toys Return of the Jedi Han Solo (MMS740) 1/6 Scale Figure

Upper Deck می گوید که Rush of Ikorr هنوز در حال توسعه فعال است و به دنبال خسارت از Ravensburger است، از جمله بازپرداخت، بازپرداخت هزینه های قانونی، و حکم دادگاه برای توقف انتشار عمومی Disney Lorcana.

کتاب اسباب بازی برای اظهار نظر در مورد اتهامات با Ravensburger North America تماس گرفته است و در صورت دریافت پاسخ، این داستان را به روز خواهد کرد.

Disney Lorcana قرار است از 18 آگوست قبل از عرضه انبوه خرده فروشی آن در 1 سپتامبر، در فروشگاه های بازی محلی و فروشگاه های سرگرمی عرضه شود.

منبع: http://toybook.com/scuffle-in-the-game-aisle-upper-deck-sues-ravensburger-over-disney-lorcana-card-game/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا