سیاره را هر روز با تونی های روز زمین جشن بگیرید

فیگورهای صوتی Tonies برای روز زمین با سه فیگور جدید Tonies: Pammee و Yoohoo از آنها محافظت می‌شوند. یوتو به نجات و Smokey Bear.

بچه‌ها می‌توانند برای شنیدن آهنگ‌ها و داستان‌های صوتی، فیگورهای Tonies خود را روی جعبه تونی‌باکس (که جداگانه فروخته می‌شود) قرار دهند. هر فیگور دارای یک پایه مغناطیسی است، بنابراین بچه ها می توانند به راحتی Tonies را برای گوش دادن سریع وصل کنند! شخصیت‌ها و شخصیت‌های اصلی Tonies وجود دارند که از فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی و کتاب‌های محبوب الهام گرفته‌اند.

Smokey Bear Tonie همه چیز را در مورد ایمنی در برابر آتش به بچه ها آموزش می دهد! | منبع: تونیز

Smokey Bear Tonie همه چیز را در مورد ایمنی در برابر آتش به بچه ها آموزش می دهد. با فهرست آهنگ ۵۵ دقیقه‌ای، کودکان ۵ سال به بالا می‌توانند با Smokey Bear، طلسم خدمات جنگل‌داری ایالات متحده آشنا شوند. Smokey Bear به بچه‌ها اهمیت می‌دهد که وقتی در طبیعت می‌گذرانیم، یک مهمانی رقص با «آواز خرس دودی» برگزار می‌کنیم، و به تحقیق سه‌بخشی درباره علت آتش‌سوزی جنگلی می‌پردازیم. Smokey Bear Tonie با قیمت 19.99 دلار در دسترس است.

بچه‌ها می‌توانند به Pammee روباه fennec و Yoohoo the Senegal bushbaby با Yoohoo to the Rescue Tonies بپیوندند! هیچ یک از این موجودات در خطر انقراض نیستند، اما در ماجراجویی های خود برای نجات حیوانات نیازمند در سراسر جهان، آنها به بچه های 3 ساله و بالاتر در مورد حیواناتی مانند پرنده کاکاپو در معرض خطر انقراض، کلاغ های هاوایی منقرض شده در وحشی، نسخه های مختلف آموزش می دهند. کرگدن ها و جغد برفی آسیب پذیر. دو تونی که هر دو کمتر از یک ساعت زمان اجرا دارند، قورباغه‌ها، خفاش‌ها، دارکوب‌ها و دیگر انواع حیوانات معمولی را به بچه‌ها آموزش می‌دهند. هر دو Pammee و Yoohoo Tonies با قیمت 17.99 دلار (به طور جداگانه فروخته می شوند) در دسترس هستند.

بخوان:  Dance the Holidays Away with the Disney Junior Minnie Mouse Ballerina Butterfly Plush

در حالی که Tonies این سه تونیز را برای روز زمین منتشر می کند، مجموعه ای از محصولات دیگر را نیز جمع آوری کرده است که برای این روز عالی هستند. برخی از نکات برجسته دیگر عبارتند از کریس و مارتین تونیز از کراتس وحشی، Octonauts Tonies و مجموعه‌ای از داستان‌های مربوط به حیوانات از National Geographic: Kids.

مجموعه روز زمین را در us.tonies.com بررسی کنید. اگر بچه ها از جوانی شروع به یادگیری در مورد محیط کنند، می آموزند که چقدر دنیای ما زیبا و مهم است!

منبع: https://thetoyinsider.com/earth-day-tonies-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا