سونی نیروی کار جهانی را 8 درصد کاهش داد

سونی نیروی کار جهانی را 8 درصد کاهش داد

Sony Interactive Entertainment (SIE) که به سیستم های بازی پلی استیشن معروف است، قصد دارد حدود 900 کارمند خود را رها کند که 8 درصد از تعداد کل کارکنانش را کاهش می دهد.

جیم رایان، رئیس و مدیر عامل سونی در ایمیلی که برای شرکت ارسال شد، اظهار داشت که اخراج‌ها بر چندین منطقه از جمله قاره آمریکا تأثیر خواهد گذاشت. اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA)؛ ژاپن؛ و منطقه آسیا و اقیانوسیه. بر اساس قوانین و مقررات محلی، جدول زمانی برای اخراج بر اساس مکان اطلاع رسانی خواهد شد.

برای کسانی که SIE را ترک خواهند کرد: شما با احترام و قدردانی عمیق ما از تمام تلاش‌های شما در دوران تصدی خود، این شرکت را ترک می‌کنید. برای کسانی که در SIE اقامت خواهند داشت: ما با دوستان و همکارانی که در طول این فرآیند به آنها احترام می گذاریم خداحافظی خواهیم کرد و این دردناک خواهد بود. انعطاف پذیری، حساسیت و سازگاری شما در هفته ها و ماه های آینده بسیار مهم خواهد بود.

جیم رایان، رئیس و مدیر عامل شرکت سرگرمی تعاملی سونی

کارمندان در ایالات متحده که تحت تأثیر قرار می گیرند امروز، 27 فوریه مطلع خواهند شد. استودیوهای مستقر در ایالات متحده که تحت تأثیر قرار گرفته اند عبارتند از Insomniac Games و Naughty Dog. در بریتانیا، سونی بسته شدن استودیوی استودیو پلی استیشن لندن و کاهش در استودیوی Firesprite را پیشنهاد کرده است.

پلی استیشن 5 در نوامبر 2020 منتشر شد، زمانی که فروش بازی های ویدیویی در پاسخ به همه گیری جهانی افزایش یافت. طبق گفته Circana (گروه NPD سابق)، مصرف‌کنندگان 4.6 میلیارد دلار برای سخت‌افزار، محتوا و لوازم جانبی بازی‌های ویدیویی در فوریه 2021، تنها سه ماه پس از عرضه کنسول، هزینه کردند. رقیب مایکروسافت در همان ماه کنسول های سری Xbox خود را عرضه کرد.

بخوان:  سریال Ahsoka در 23 آگوست در دیزنی + منتشر خواهد شد

این اخراج ها به دنبال تصمیم سونی برای عقب نشینی و ساده سازی منابع است. همه تغییرات پیشنهادی قبل از نهایی شدن وارد یک دوره رایزنی جمعی خواهند شد. این شرکت امیدوار است با ابتکاراتی مانند برنامه حمایت شغلی بعدی در ژاپن و همچنین مزایای پایان کار از افراد آسیب دیده حمایت کند.

منبع: https://toybook.com/sony-2024-layoffs-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا