سمت تخصصی نمایشگاه اسباب بازی • کتاب اسباب بازی

توسط استیو پاسیرب، رئیس و مدیر عامل، انجمن اسباب بازی

از طریق تغییر رفتار مصرف کننده، عدم اطمینان اقتصادی، و اختلال در جهان به طور کلی، انجمن اسباب بازی اینجا است تا از جامعه گسترده اسباب بازی و بازی – از جمله مشاغل در هر اندازه و نوع – با ابزارها، منابع و فرصت های لازم برای بر هر چالشی غلبه کند

ما حمایت قوی، تحقیقات بازار روشنگر، و نمایشگاه نمادین اسباب بازی در شهر نیویورک را برای تقویت رشد کسب و کار ارائه می دهیم. تولیدکنندگان کوچک و متوسط ​​و خرده فروشان تخصصی می توانند به ویژه از رویکرد عملی ما بهره مند شوند. تیم انجمن اسباب‌بازی اینجاست تا به چالش‌ها گوش دهد، نیازها را درک کند و بر اساس آن‌ها عمل کند، خواه این به معنای آزاد کردن یک محموله حیاتی گیر افتاده در گمرک، اتصال اعضا به منابع قانونی، کمک به رمزگشایی تست‌ها و مسائل نظارتی، حمایت از طرف همه در کنگره باشد. همکاری و پیشنهاد راه‌حل‌های قابل اجرا در هر سطح از دولت، یا هدایت پیام‌های تأثیرگذار طرفدار بازی و ایمنی در رسانه‌های مصرف‌کننده. ما شریک همه هستیم. موفقیت فردی هر شرکت، موفقیت جمعی ماست.

امسال، ما مشتاقانه منتظر یک نمایشگاه اسباب بازی پیشگامانه هستیم – اولین نمایشگاه حضوری اسباب بازی ما از قبل از همه گیری – که از 30 سپتامبر تا اکتبر برگزار می شود. 3. مثل همیشه، این رویداد با اهدای جوایز اسباب‌بازی سال بنیاد اسباب‌بازی در جمعه شب آغاز می‌شود و پس از آن چهار روز تجارت و شبکه‌سازی در چارچوب زمانی پاییزی جدید که فرصت‌های تازه‌ای را برای همه ارائه می‌دهد، آغاز می‌شود.

بخوان:  هدف به خانواده ها کمک می کند تا ملزومات تفریحی تابستانی را با قیمت های مقرون به صرفه تهیه کنند

با توجه به اینکه بیش از 98 درصد از فضای نمایشگاهی موجود در حال حاضر فروخته شده است، صنعت جهانی اسباب‌بازی برای ایجاد ارتباطات، اشتراک‌گذاری نوآوری و پیش‌نمایش آنچه در سال 2024 به بازار می‌آید، وجود خواهد داشت. خریداران همچنین فرصتی برای تصمیم‌گیری در آخرین لحظه برای این نمایشگاه خواهند داشت. سه ماهه چهارم برای ماندن در روند و آماده سازی خود برای تعطیلات موفق در سال 2023. صدا و دیدگاه های خرده فروشان تخصصی به ویژه تأثیر زیادی بر محصولات تولید شده در سال آینده خواهد داشت.

از طریق یک ابتکار تجاری مورد نیاز جدید، نمایشگاه غرفه‌های باز بیشتر و دیوارهای بسته کمتری را به رخ می‌کشد، و به خرده‌فروشان و رسانه‌ها تجربه‌ای تعاملی و دعوت‌کننده ارائه می‌دهد و به آنها فرصتی می‌دهد تا محصولات بیشتری را نسبت به قبل ببینند. نمایشگاه اسباب‌بازی به عنوان یک مرکز رسانه‌ای برای خبرنگاران از سراسر جهان که صنایع اسباب‌بازی، بازی و سرگرمی جوانان را پوشش می‌دهند، ادامه می‌دهد و فرصت‌های فراوانی را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا از طریق فعال‌سازی برند، اعلامیه‌های مشارکت، و داغ‌ترین اسباب‌بازی‌های جهان، سر و صدا ایجاد کنند. فصل تعطیلی.

از خرده فروشان، مخترعان، و طراحان گرفته تا صادرکنندگان مجوز، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و واردکنندگان، جامعه اسباب بازی گرد هم می آیند تا دانش را انتقال دهند، آخرین روندها را ببینند، و از طیف گسترده ای از کارشناسان در رشته های مختلف که ایده های خود را در Toy ارائه می کنند، بیاموزند. دانشگاه عادلانه جلساتی که تولید و بسته بندی، خرده فروشی، رسانه های اجتماعی و تأثیرگذاران، فناوری، ایمنی و مالکیت معنوی را پوشش می دهند، از مشاغل در هر اندازه پشتیبانی می کنند.

بخوان:  Ryan Cohen Officially Takes the Helm as CEO of GameStop

غرفه دارانی که برای اولین بار شرکت می کنند از منطقه لانچ پد بهره خواهند برد، جایی که خریداران و دیگران می توانند محصولات منحصر به فرد و هرگز دیده نشده شرکت های جوان را جستجو کنند. مخترعان و طراحان از طریق روز مخترع عامل خلاق حمایت می شوند، که طی آن گروهی از مخترعان دعوت می شوند تا ایده های خود را در شرکت های معتبر مطرح کنند. و کنگره دانشجویی به ساختن آینده افراد اسباب بازی و بازی کمک خواهد کرد.

اگر همه اینها کمی سخت به نظر می رسد، به ویژه برای هر کسی که مشتاق شرکت برای اولین بار است، مطمئن باشید که تیم ما برنامه ریزی کاملی از وبینارها و منابع را برای کمک به کسب و کارها برنامه ریزی کرده است تا نه تنها از نظر لجستیکی برای نمایشگاه اسباب بازی آماده شوند، بلکه آنها را برای نمایشگاه اسباب بازی نیز آماده کنند. موفق هستند زیرا به دنبال بهترین استفاده از زمان خود در نمایشگاه هستند. و، ما اینجا هستیم تا مستقیماً در مورد هر سؤال فردی کمک کنیم.

ما تعهد خود را برای محافظت و ترویج تجارت اسباب بازی و بازی بسیار جدی می گیریم. ما در هر مرحله از یک کارآفرین با ایده گرفته تا شرکت‌های سهامی عام متعهد هستیم. از یک درب خرده‌فروشی محلی گرفته تا یک بازاریاب انبوه – زیرا همه چیز در مورد سلامت و سرزندگی جامعه فوق‌العاده، شگفت‌انگیز و متنوع ما است.

در آستانه صد و هفتمین سالگرد خدمات ما و در حالی که صنعت به کلمبوس، اوهایو برای یکی دیگر از بازارها و آکادمی شگفت انگیز ASTRA سفر می کند، برای همه بهترین ها را آرزو می کنیم. کسب و کار شما و کودکان، خانواده ها و بزرگسالانی که همگی به آنها خدمت می کنیم، همیشه اولویت ما خواهد بود.

بخوان:  Hasbro PulseCon 2023 Begins! - Jedi Temple Archives

نسخه ای از این مقاله در اصل در 2023 Classics & Specialty Issue of منتشر شد کتاب اسباب بازی. اینجا کلیک کنید برای خواندن کامل شماره! آیا می خواهید کتاب اسباب بازی را به صورت چاپی دریافت کنید؟ اینجا کلیک کنید برای گزینه های اشتراک!

منبع: http://toybook.com/specialty-side-of-toy-fair/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا