سری جدید X-Shot Insanity از ZURU برای تابستان به حیاط خلوت می رود

نبردهای بلستر دیوانه کننده تر شدند!

ZURU که به‌خاطر برندهای کلکسیونی Mini و همچنین X-Shot Blasters شناخته می‌شود، در ژوئیه امسال سری جدیدی از بلسترها را منتشر می‌کند که تضمین می‌شود در هر نبردی تازگی داشته باشند. محدوده X-Shot Insanity شامل چهار بلستر است که همگی از تغییرات بلستر الهام گرفته شده است که مردم به دنبال آنلاین هستند.

X-Shot Insanity Manic، X-Shot Insanity Bezerko، X-Shot Insanity Mad Mega Barrel، و X-Shot Insanity Motorized Rage Fire همگی بخشی از مجموعه جدید هستند. Manic تا 24 دارت، Berzerko 48 دارت، و Mad Mega Barrel و Motorized Rage Fire دارای 72 دارت هستند. Motorized Rage Fire بزرگترین و اولین انفجار موتوری ZURU خواهد بود که به بچه ها این قدرت را می دهد که با انفجار دارت فوم با سرعتی که قبلاً دیده نشده بود، هر دشمنی را شکست دهند. و اگر این کافی نبود، بچه ها می توانند هر چهار بلستر را با هم ترکیب کنند تا یک اسباب بازی بلستر بزرگ با ظرفیت 121 دارت و ذخیره تا 224 دارت تشکیل دهند.

ZURU تعدادی خطوط دیگر با سفارشی سازی و ویژگی هایی دارد که برای نوآوری در اسباب بازی کلاسیک بلستر طراحی شده اند. پوسته‌های X-Shot دارای طرح‌های دقیقی هستند که بچه‌ها می‌توانند از آن برای سفارشی کردن بلسترهای X-Shot با گرافیک‌های زامبی، اژدها و موارد دیگر استفاده کنند. انفجارهای X-Shot Dino Attack برای دفع دایناسورها ساخته شده اند. و سری X-Shot Excel دارای پیوست های قابل تعویض و قابلیت شلیک سریع است.

بخوان:  The Toy Insider's Black Friday/Cyber Monday Shopping Guide

جدیدترین سری بلسترهای X-Shot Insanity در 31 جولای در دسترس خواهد بود، بنابراین بچه‌هایی که مشتاق هستند بزرگترین بلستر بعدی را به میدان نبرد بیاورند، می‌توانند تابستان امسال به نزدیک‌ترین خرده‌فروش ZURU خود بروند.

منبع: https://thetoyinsider.com/x-shot-insanity-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا