سریال Ahsoka در 23 آگوست در دیزنی + منتشر خواهد شد

همانطور که عنوان می گوید، سریال کاملاً جدید جنگ ستارگان که توسط دیو فیلونی اجرا می شود و روزاریو داوسون در نقش آهسوکا در آن حضور دارد، اولین قسمت خود را در 23 آگوست منتشر خواهد کرد که یک بار دیگر چهارشنبه است. Ahsoka با دوستان خود از شورشیاناز جمله سابین (با بازی ناتاشا لیو بوردیزو)، هرا (با بازی مری الیزابت وینستد، شریک زندگی یوان مک گرگور) و در نهایت ازرا. Thrawn (با بازی Lars Mikkelsen) تا حدودی نمایش داده خواهد شد و بله، ما همچنین با بازماندگان Order 66 بیشتری ملاقات خواهیم کرد، مرحوم Ray Stevenson نقش بازمانده Order 66 را بازی می کند، شخصیت او به عنوان نوعی “مزدور” توصیف می شود. شایعه شده است که Anakin Skywalker نیز حضور خواهد داشت، دقیقاً دقیقاً مشخص نیست، و Temuera Morrison دوباره نقش خود را در نقش رکس بازی خواهد کرد. بازپرسان نیز باز خواهند گشت. امیدواریم این بار کمی حرفه ای تر از قبل عمل کنند اوبی وان کنوبی.

آیا در مورد سری جدید با نام تجاری هیجان زده هستید؟ یا بعد از رکورد اخیر لوکاس فیلم با نمایش های جنگ ستارگان کمی محتاط هستید؟ این اولین پروژه بزرگ اکشن دیو فیلونی است که قبلاً با جان فاورو همکاری کرده بود. ماندالوریان. آهسوکا، با هم ماندالوریان و احتمالا حتی خدمه اسکلت قرار است در فیلم کراس اوور بزرگ Mandoverse به کارگردانی دیو فیلونی به اوج خود برسد. بنابراین بسیاری از موارد به موفقیت و محبوبیت بستگی دارد آهسوکا.

روزاریو داوسون در نقش آهسوکا و ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین در عکس اختصاصی مجله امپایر. منبع: مجله امپایر

بخوان:  Hasbro با ست پلی ست کشتی کروز Peppa Pig موج می زند

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-06-07-ahsoka-series-will-be-released-on-disney-on-august-23rd/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ahsoka-series-will-be-released-on-disney-on-august-23rd

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا