سخنی کوتاه درباره درآمد فاجعه بار سه ماهه اول/2023 هاسبرو، جنگ ستارگان نیز تحت تأثیر قرار گرفت

Hasbro دو هفته پیش اعداد خود را برای سه ماهه اول سال 2023 ارائه کرد. این معمولاً در رادار من است، اما من کمی سرم شلوغ بود، بنابراین فقط اکنون می توانم در مورد آن صحبت کنم. و برای اینکه آن را تا حد امکان کوتاه و بی دردسر کنید: وحشتناک است! و اسباب بازی های جنگ ستارگان تقریباً یک بار دیگر در وضعیت وخیمی قرار دارند. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

لوگوی Hasbro غمگین است

خوب، پس بیایید بدون مقدمه زیاد وارد آب شویم!

درآمد خالص 14.9 درصد نسبت به سه ماهه اول/2022 کاهش یافته است، 10001 میلیارد دلار در مقابل 11631 میلیارد دلار.

سود عملیاتی 17.9 میلیون دلار در مقابل 120 میلیون دلار یک سال قبل، 85 درصد کاهش یافته است.

هاسبرو در سه ماهه اول/2023، -22.1 میلیون دلار برای آنها ضرر کرد، در مقایسه با درآمد خالص 61.2 میلیون دلاری یک سال قبل. درآمدهای تعدیل شده به همان اندازه ناامیدکننده هستند، Hasbro در سه ماهه اول 1 میلیون دلار در مقایسه با 79.4 میلیون دلار یک سال قبل از آن سود کسب کرد.

و اکنون به آنچه در اینجا بیشتر مورد علاقه ماست، عملکرد برندهای شریک!

درآمد برندهای شریک 36٪ کاهش یافته است – 132.7 میلیون دلار در مقابل 206.5 میلیون دلار یک سال قبل.

جنگ ستارگان حتی یک بار هم ذکر نشد. هیچ یک از برندهای شریک، از جمله مارول، نامی دریافت نکردند. می دانید که معمولاً به چه معناست. فروش برند شریک قبلاً در سه ماهه چهارم/2022 بسیار کاهش یافته بود.

و برای در نظر گرفتن درآمد 132.7 میلیون دلاری برندهای شریک: زمانی که آخرین بار، در سال 2018 و اوایل سال 2019، فروش اسباب‌بازی‌های جنگ ستارگان تأثیر بسیار منفی داشت، درآمد برندهای شریک همچنان بسیار بهتر بود. در سه ماهه اول / 2019 درآمد برندهای شریک 172 میلیون دلار بود. البته اکنون نمی‌توان گفت چقدر جنگ ستارگان در اینجا نقش داشته است، اما ما می‌دانیم که Hasbro رشد فوق‌العاده‌ای را برای فروش اسباب‌بازی‌های جنگ ستارگان در سال 2020 (در محدوده 70٪) گزارش کرده است. شما این نوع رشد را گزارش نمی کنید مگر اینکه فروش شما قبلا کاهش یافته باشد. و اکنون، در سال 2023، درآمد کلی برندهای شریک حتی بسیار بدتر از اوایل سال 2019 است. و به یاد داشته باشید، قیمت ها در حال حاضر تا 30 درصد در مقایسه با اوایل سال 2019 بالاتر است. حالا تصور کنید که این برای فروش واحد به چه معناست. تمام شتاب ایجاد شده توسط فصول اولیه ماندالوریا دوباره تبخیر شده است. در واقع، تقریباً مطمئناً همه چیز بسیار، بسیار بدتر از آن چیزی است که در دوره بسیار وحشتناک 2018/19، پس از The Last Jedi و Solo بود.

بخوان:  ToyFest Reveals 2024 WTHRA Hall of Fame Inductees

هاسبرو در تماس با درآمد مجدداً تأکید کرد که آنها امید زیادی به ماجراهای جدی جدی در بخش پیش دبستانی دارند. پس از تماشای یک قسمت (اطلاعات بیشتر در مورد آن احتمالاً در نهایت) مطمئن نیستم که این اعتماد موجه باشد. این سری تا حد امکان شیرینی برش کوکی است.

بنابراین به طور خلاصه: پس از سه ماهه چهارم وحشتناک 2022، سه ماهه اول 2023 به همان اندازه برای شرکت فاجعه بار است. شاید افزایش قیمت‌های دیوانه‌کننده و بسته‌بندی فجیع برای اکشن فیگورهای متمرکز بر کلکسیونر شما ایده خوبی نبود. اگر در نظر داشته باشید که قیمت‌ها در حال حاضر تا 30 درصد بیشتر از چند سال پیش است و اگر کاهش درآمد فاجعه‌بار برندهای شریک در شش ماه گذشته (یعنی جنگ ستارگان، مارول و غیره) را نیز در نظر بگیرید، باید فروش واحدها داشته باشید. پس از افزایش قیمت و تغییر به بسته بندی pfp به طرز چشمگیری مخدوش شد.

در مورد بسته بندی بدون کاغذ و در نهایت حذف تدریجی آن در اواخر سال 2023 و اوایل سال 2024 چیزی گفته نشد.

فقط Magic The Gathering برای شرکت در حال رشد است، آنها رشد 16٪ را در اینجا گزارش می دهند.

و بس. به طور کلی همه چیز تاریک به نظر می رسد. در تماس با درآمد، هاسبرو به جنگ ستارگان خوش بین بود، زیرا فصل 3 ماندالوریان (حیف شد که فصل آن چیزی نبود که احتمالاً انتظارش را داشتند)، ماجراهای جوان جدی و دیگر نمایش های آینده. من مطمئن نیستم که این خوش بینی موجه باشد. سه ماه دیگر خواهیم دید که Hasbro نتایج بعدی خود را گزارش خواهد کرد.

بخوان:  Little Tikes Launches Girl Scout Cookie Booth

قیمت سهام هاسبرو نسبت به 12 و همچنین 24 ماه قبل 30 درصد کاهش یافته است. به عبارت دیگر: شرکت در 12 ماه گذشته 1/3 ارزش خود را از دست داده است. تنها شرکت مورد علاقه دیگر شما، دیزنی، حتی بدتر از این کار می کند، ارزش آنها در 24 ماه گذشته به نصف کاهش یافته است.

با این حال، صنعت اسباب بازی در ایالات متحده به عنوان یک کل با چالش هایی مواجه است، Hasbro تنها نیست. رقیب اصلی ماتل زیان خالص 106 میلیون دلاری را برای سه ماهه اول گزارش کرد. و درآمد آنها حتی 22٪ کاهش یافته است، حتی بدتر از Hasbro. و ارزش شرکت آنها نیز در سال گذشته تقریباً 1/3 کاهش یافته است. بنابراین، با توجه به این موضوع باید عملکرد اسفناک هاسبرو را نیز ببینید. تورم بالا، خرده فروشان که قبلاً بیش از حد موجودی انبار می کردند (منتظر مشکلات حمل و نقل) کار را دشوار می کند. اما وقتی در مورد جنگ ستارگان صحبت می کنیم، فروش نیز کاملاً تحت تأثیر قیمت های بسیار بالا و بسته بندی است که بسیاری از طرفداران کاملاً از آن متنفرند. و در حالی که ما جزئیاتی نداریم، به احتمال زیاد فروش در سال 2023 حتی بدتر از دوره بسیار بد 2018 / اوایل 2019 است. هاسبرو با رشد 70 درصدی جنگ ستارگان در سال 2020 توانست از آن پس بگیرد. البته این همیشه به کیفیت فیلم ها و نمایش های منتشر شده توسط دیزنی نیز بستگی دارد. اما قیمت پایین تر و بسته بندی سنتی نیز کمک کننده خواهد بود.

بخوان:  Radio Flyer Partners with UPS for New Ride-on Truck

درآمد Hasbro Q1/2023
ارائه درآمد Hasbro (PDF)
رونوشت تماس Hasbro Earnings در Motley Fool

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-05-15-a-quick-word-about-hasbros-disastrous-q1-2023-earnings-star-wars-affected-too/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=a-quick-word-about-hasbros-disastrous-q1-2023-earnings-star-wars-affected-too

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا