رویداد Sweet Suite افسانه ای Toy Insider بازمی گردد! • کتاب اسباب بازی

تاریخ انتشار اولیه: 21 مارس 2023; به روز رسانی: 24 مه 2023

صنعت اسباب بازی شیرین ترین شب بازی برای موارد بیشتر بازگشته است!

چهاردهمین رویداد سالانه Sweet Suite Toy Insider قرار است چهارشنبه، 12 جولای 2023، در Pier Sixty در شهر نیویورک برگزار شود. رویداد امسال بیش از هر زمان دیگری مملو از اسباب‌بازی‌ها، عکس‌برداری‌ها و سرگرمی‌های عملی است.

ارائه شده توسط Adventure Media & Events (ناشر The Toy Book، The Toy Insider، و پاپ اینسایدرSweet Suite یک جشن اسباب‌بازی افسانه‌ای است که فقط دعوت می‌شود برای مطبوعات و اینفلوئنسرهای دیجیتال، از جمله ستاره‌های اینستاگرام و سازندگان محبوب TikTok. در Sweet Suite ’23، مهمانان از نزدیک با جالب‌ترین اسباب‌بازی‌های جدید، کلکسیون‌ها، بازی‌های ویدیویی و موارد دیگر از بیش از 50 شرکت آشنا می‌شوند.

فهرست ما از حامیان شرکت کننده در نمایشگاه فاش شده است و این مهمانی در حال شکل گیری است تا یک انفجار مملو از بازیگران تثبیت شده صنعت اسباب بازی و ستاره های در حال ظهور باشد. شرکت هایی که مایل به شرکت در مهمانی هستند هنوز زمان دارند تا این کار را انجام دهند زیرا فضای غرفه برای مدت محدودی در دسترس است.

Sweet Suite 2023 حامیان مالی از 24 می 2023

Sweet Suite 2023 exhibiting حامیان مالی (از تاریخ 2023/5/24) شامل

  • حامیان عنوان: VTech/Leapfrog، Spin Master، Just Play، JAKKS Pacific، The Pokémon Co.، Nintendo
  • حامیان پلاتینیوم: SEGA of America، IMC Toys، Mattel، Crayola، The LEGO Group، Bandai Namco Toys & Collectibles America، Moose Toys، WowWee، MGA Entertainment، Luki Lab، Schylling، Playmates Toys، Cepia، PlayMonster، Aurora، PMI Kids’ World
  • حامیان برنز: Cra-Z-Art، Exploding Kittens، Sunny Days Entertainment، Playmobil، ToyMonster International، The Loyal Subjects، 3Doodler، Snuggle Puppy، Battat، Super Impulse، Stomp Rocket، Hasbro، Jazwares، Skyrocket، Thames & Kosmos، World of EPI
  • حامیان کشف: Blip Toys، Hey Buddy Hey Pal، Creative Kids، Sky Castle Toys، Hape، Vango، Zigazoo، Smirk & Dagger، Winx Club، Happy Kids، Goals Plus
بخوان:  Fresh Beats Dolls Know How to Express Authenticity and Hit the Right (Musical) Notes

سوئیت سوئیت یک نمایشگاه تجاری نیست – یک مهمانی بزرگ است! در طول این رویداد، اینفلوئنسرها و مطبوعات برای اولین بار اسباب‌بازی‌ها را قبل از اینکه در جای دیگری رونمایی شوند، می‌بینند. رویداد ما بی‌نظیر است و شبی خاطره‌انگیز را به شرکت‌کنندگان ارائه می‌کند، از غذاها و نوشیدنی‌های بی‌نظیر گرفته تا تجربیات بی‌نظیری که تیم Toy Insider از تخیل به واقعیت می‌آورد.

اطلاعات مهم

  • آیا می خواهید با Sweet Suite درگیر شوید؟ غرفه ها به سرعت پر می شوند! با جیمز دوین، [email protected]، استفانی اینفانتینو، [email protected]، یا جکی بریر، [email protected] تماس بگیرید تا امروز خود را رزرو کنید!
  • الزامات شرکت کننده: همه چیزهایی که برای دریافت دعوتنامه به سوییت سوئیت لازم است را بخوانید.
  • درخواست دعوت: تمام نیازهای ما را برآورده کنید؟
  • سوالات متداول رویداد: همه آنچه را که باید در مورد سوئیت سوئیت بدانید بخوانید.
  • به چیز دیگری نیاز دارید؟ برای اطلاعات بیشتر به تیم ما ایمیل بزنید.

منبع: http://toybook.com/the-toy-insider-sweet-suite-event-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا