روند «اصیل بودن» انجمن اسباب‌بازی ارزش‌های کلیدی را ارائه می‌دهد • کتاب اسباب‌بازی

توسط کریستین مورنسی گلدمن، مشاور ارشد، ارتباطات استراتژیک، انجمن اسباب بازی

یکی از ترندهای برتر انجمن اسباب‌بازی در سال 2023، «اصیل باشید» است. این روند با والدین آگاه صحبت می کند که به دنبال اسباب بازی هایی هستند که به بچه ها اهمیت مسئولیت اجتماعی، پایداری، تنوع و شمول و سایر ارزش هایی را که برای خانواده ها معنادار است آموزش می دهند.

نظرسنجی OnePoll از والدین آمریکایی که توسط انجمن اسباب‌بازی در پاییز گذشته انجام شد، نشان داد که بیش از نیمی (52%) از والدین معتقدند اسباب‌بازی‌ها بهترین معلمانی هستند که فرزندانشان تا به حال داشته‌اند، و دو سوم (67%) والدین معتقدند که اسباب‌بازی‌ها. نقش مهمی در رشد باورها و ارزش های کودکان دارند. بیش از یک چهارم (28٪) از والدین همچنین به دنبال اسباب بازی هایی هستند که به بچه ها در مورد مسائل زیست محیطی آموزش می دهد، علاوه بر 68٪ از آنها می خواهند اسباب بازی هایی را که کودکان را در معرض تنوع و گنجاندن قرار دهد، و 63٪ به دنبال محصولاتی هستند که کودکان را در مورد اثرات آموزش می دهد. از قلدری

آدرین آپل، معاون اجرایی ارتباطات بازاریابی در انجمن اسباب‌بازی، می‌گوید: «شرکت‌های اسباب‌بازی در ارائه ابزارهایی به کودکان برای مقابله با مسائل محیطی و اجتماعی و ایجاد دنیایی فراگیرتر و دلسوزتر پیشرو هستند. «اکنون وقتی وارد راهروی اسباب‌بازی می‌شوید، با متنوع‌ترین مجموعه عروسک‌ها روبرو می‌شوید، اسباب‌بازی‌هایی که از طریق فرآیندهای تولید پایدار ساخته می‌شوند، و اسباب بازی‌هایی که به بچه‌ها کمک می‌کنند احساسات خود را مدیریت کنند و فرهنگ‌های مختلف را جشن بگیرند. این محصولات به القای ارزش‌هایی در کودکان کمک می‌کنند که تا آخر عمر باقی بمانند.»

آموزش ساختن مردم جهان | منبع: پلاس پلاس

با توجه به این روند، شرکت‌های اسباب‌بازی با بهبود قابلیت بازیافت اسباب‌بازی‌های خود، کاهش ضایعات بسته‌بندی و استفاده از مواد پایدارتر در محصولات خود، اهداف پایداری را تعیین کرده و در راستای آن کار می‌کنند. موارد زیر تنها چند نمونه از شرکت های متعددی است که به حفاظت و حفظ محیط زیست اختصاص یافته اند:

بخوان:  بچه ها می توانند حروف مورد علاقه خود را با حروف مخمل دار Alphapals انتخاب کنند

کاوشگران سیاره سبز هاپ لاین پایداری را در سنین پایین به بچه ها معرفی می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه از طریق بازی های تخیلی مراقب محیط زیست باشند. خانه بامبو پاندا (بالای تصویر) یک خانه بازی سه طبقه و در طبقه باز است که از بامبو ساخته شده است که دارای چهار مجسمه پاندا (همچنین از بامبو) است. هر سطح از خانه با انرژی خورشیدی زندگی دوستدار محیط زیست را با لوازم جانبی مانند پل معلق، سرسره، نردبان طنابی، بانوج و غیره برجسته می کند. علاوه بر بامبو، ست بازی از مواد سازگار با محیط زیست و تجدیدپذیر از جمله PE سبز (ساخته شده از گیاهان نیشکر) و چوب دارای گواهی FSC ساخته شده است.

ماتل اهداف کلی پایداری شامل دستیابی به 100٪ مواد پلاستیکی بازیافتی، قابل بازیافت یا زیستی در محصولات و بسته بندی تا سال 2030 و حفظ 95٪ محتوای بازیافتی یا تایید شده توسط FSC در کاغذ و الیاف چوب مورد استفاده در محصولات و بسته بندی آن است. محصولات سازگار با محیط زیست این شرکت برندهای مختلفی از جمله Barbie، MEGA، Matchbox و Thomas & Friends را در بر می گیرد. پاییز امسال، MEGA Bloks Green Town Ocean Time Clean Up این مجموعه از سازندگان کوچک الهام می‌گیرد تا به خدمه Ocean Time Clean Up بپیوندند و در مورد رفتارهای سبز مانند مرتب کردن پلاستیک‌ها و تمیز کردن اقیانوس بیاموزند. سه فیگور Block Buddies شامل حداقل 90 درصد از پلاستیک های دارای گواهی ISCC ساخته شده اند.

پلاس-پلاس یک شرکت مسئولیت پذیر اجتماعی و زیست محیطی است که کارخانه و دفتر مرکزی خود را با 100٪ انرژی سبز از نیروی باد اداره می کند. تمامی محصولات و بسته بندی های آن 100% قابل بازیافت هستند. بهار جدید این شرکت است یاد بگیرید که مردم دنیا را بسازید مجموعه 275 قطعه ای که با آن کودکان 3 سال به بالا می توانند یاد بگیرند که افراد دوبعدی و سه بعدی با اندازه های بدن، رنگ پوست، نوع مو و مدل لباس های مختلف بسازند.

عروسک برای فردا | منبع: Steiff

استیف عروسک برای فردا خط بر روی پایداری و حفاظت از محیط زیست تمرکز دارد. مخمل‌های مخملی از مواد غیر حیوانی مانند کنف، کتان، ویسکوز بامبو و الیاف پلی‌استر بازیافتی و همچنین از بطری‌های PET بازیافتی یا پشم چوب ساخته شده‌اند. این شرکت خرس نمادین ریچارد استیف را که برای اولین بار در سال 1902 معرفی شد، به عنوان بخشی از مجموعه Teddies for Tomorrow خود معرفی کرده است. تکرار جدید خرس از ویسکوز بامبو دوخته شده، با الیاف ذرت پر شده است و دارای پدهای پنجه ای است که از نمد گیاهی ساخته شده است.

بخوان:  IMC Toys Expands Beyond Dolls with Dinobytes

مینی لند ماموریت پایداری شامل ایجاد محصولات سازگار با محیط زیست ساخته شده از مواد زیستی مانند چوب و الیاف طبیعی است. جدید این شرکت لباس بافتنی اکو مجموعه ای که برای عروسک هایش طراحی شده است دارای لباس های جدیدی است که از ضایعات نساجی قبل و بعد از مصرف ساخته شده اند تا از دفن زباله و سوزاندن بیشتر جلوگیری کند. این لباس‌ها که در اسپانیا ساخته شده‌اند، از ترکیب الیاف پنبه‌ای رنگ‌نشده و بازیافت‌شده با سایر الیاف پشتیبانی برای ایجاد مواد جدید ساخته می‌شوند و فرآیند رنگرزی بدون استفاده از آب یا مواد شیمیایی، رنگ‌های منحصربه‌فردی ایجاد می‌کند.

شیکر چوبی پروانه | منبع: پتیت کلاژ

این شیکر چوبی پروانه از جانب کولاژ کوچک یک اسباب‌بازی جغجغه‌ای رنگارنگ برای نوزادان است که از چوب FSC و بسته‌بندی‌هایی ساخته شده از ۷۵٪ مواد بازیافتی ساخته شده است.

از آنجایی که شرکت های بیشتری به اهداف دوستدار محیط زیست متعهد می شوند، انجمن اسباب بازی به عنوان منبعی برای اعضای خود عمل می کند و راهنما و ابزارهایی را برای حمایت از پایداری در فضای اسباب بازی ارائه می دهد. برای پیوستن به کمیته پایداری زیست‌محیطی انجمن اسباب‌بازی و در خط مقدم مسائل زیست‌محیطی که اسباب‌بازی‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند، با جنیفر گیبونز ([email protected]) تماس بگیرید.

علاوه بر محصولات سازگار با محیط زیست، گرایش «اصیل باش» شامل اسباب‌بازی‌هایی می‌شود که با تنوع و شمولیت مقابله می‌کنند و محصولاتی که با مشارکت کارشناسان آموزشی و مراکز تحقیقاتی بین‌المللی ایجاد شده‌اند که خریداران باهوش را در جستجوی مارک‌های معتبر جذب می‌کنند.

از toyassociation.org/trends دیدن کنید تا نمونه‌هایی از این اسباب‌بازی‌ها و موارد دیگر را در ارائه گزارش توجیهی گرایش‌های اسباب‌بازی 2023 انجمن اسباب‌بازی ببینید.

بخوان:  Story Time Learning Launches Story Time Backgammon

نسخه ای از این مقاله در اصل در 2023 Classics & Specialty Issue of منتشر شد کتاب اسباب بازی. اینجا کلیک کنید برای خواندن کامل شماره! آیا می خواهید کتاب اسباب بازی را به صورت چاپی دریافت کنید؟ اینجا کلیک کنید برای گزینه های اشتراک!

منبع: http://toybook.com/the-toy-association-be-authentic-trend/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا