ربات Regal Creations دارای مجوز ایندیانا جونز را معرفی کرد

ربات رگال پیش فروش خط کاملا جدید خود ایندیانا جونز را باز کرده است. برای جزئیات بیشتر کلیک کنید!

ربات سلطنتی ایندیانا جونز خلاقیت در حال حاضر در دسترس است!

اولین ربات Regal دارای مجوز ایندیانا جونز آثار در حال حاضر برای سفارش در دسترس هستند و می توانید گالری های کامل هر یک از آیتم های جدید باورنکردنی آنها را در وب سایت آنها پیدا کنید.

در ادامه همکاری خود با لوکاس فیلم و دیزنی، این شرکت در حال ایجاد است ایندیانا جونز دکور، ماکت های سرپایی، و موارد دیگر… همه به سبک منحصر به فرد خود.

شش محصول اولیه در Regal Robot وجود دارد ایندیانا جونز خط، شما می توانید همه آنها را از هم اکنون سفارش دهید!

این موج فقط اولین مورد از بسیاری از موارد جدید در این خط را به نمایش می گذارد. بسیار شبیه به مال شرکت جنگ ستارگان™ خلقت ها، آنها در حال ساخت دکور، مبلمان، و مصنوعات ماکت مستقیم از اصل و نسب به عنوان بخشی از توسعه یافته خود هستند. مجموعه آرشیو. اینها در ایالات متحده ساخته خواهند شد، بیشتر آنها با دست، نقاشی دستی، و مضطرب به نظر می رسند که انگار یک زندگی ماجراجویی داشته اند!

در مد واقعی ربات رگال، آنها در حال کاوش در سوله های مختلف هستند و به گوشه های عجیب و غریب این فرنچایز که همه ما دوست داریم سفر می کنند و عناصر منحصر به فردی را پیدا می کنند تا کمی از آنها را به ارمغان بیاورند. ایندیانا جونز به خانه‌تان و زندگی‌تان به روش‌های جدید بپیوندید… و به نظر می‌رسد که در حین انجام این کار کمی سرگرم می‌شوند!

بخوان:  The Nielsen Streaming Charts For Ahsoka Week 1

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-04-25-regal-robot-debuts-licensed-indiana-jones-creations/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=regal-robot-debuts-licensed-indiana-jones-creations

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا