راه اندازی پیش سفارشات MADBALLS WAVE 2 از شنبه 15 آوریل 15 ظهر شرق

آنها برگشته‌اند، و ما سطح را در حد فاحش و دیوانه‌کننده‌تر حتی بالاتر برده‌ایم! پیش‌سفارش‌های Madballs wave 2 این شنبه، 15 آوریل، در Noon EST منحصراً در www.PremiumDNAtoys.com آغاز می‌شود.

سفارش‌های Early Bird برای ست 4 تایی که از 15 تا 16 آوریل با DNA Premium ارسال می‌شوند، یک تی‌شرت Madballs توسط شرکت Nacelle که همراه با سفارش آنها ارسال می‌شود، جایزه دریافت خواهند کرد. سایزهای S-XXL موجود است!

تمام سفارش‌هایی که مستقیماً با Premium DNA انجام می‌شوند شامل یک بسته کارت معاملاتی «Making Madballs» در هر سفارش است. این مجموعه شگفت‌انگیز از کارت‌های تجاری انحصاری شامل آثار هنری اصلی Madballs است، آثار هنری توسعه محصول هرگز از خطوط اسباب‌بازی اصلی و مدرن، کارت‌های تعقیب و گریز کمیاب و کارت‌های طرح دارای امضای تصادفی از هنرمندانی مانند جیمز گرومن!

تصاویر بسیار بیشتر را اینجا ببینید.

همچنین، بسته‌های موم جدید موجود در بسته‌های دوگانه Madballs vs GPK را بررسی کنید!

بسته‌های واکس استیکر Madballs Vs GPK وارد شده‌اند که به طور انحصاری از DNA Premium در کنار اکشن فیگورهای Madballs Vs GPK در تابستان امسال ارسال می‌شوند! این استیکرهای شگفت‌انگیز با آثار هنری جو سیمکو به ۱۵۰۰ بسته در سراسر جهان محدود شده‌اند و منحصراً با پیش‌سفارش Madballs Vs GPK با DNA ممتاز در دسترس هستند.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/04/premium-dna-toys-madballs-wave-2-pre-orders-launch-saturday-april-15-noon-est/

بخوان:  نقد و بررسی: Cassian Andor - TBS6 (P4) - A08
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا