راهنمای هدیه تعطیلات The Toy Insider را برای فروشگاه تخصصی خود دریافت کنید • کتاب اسباب بازی

آیا می خواهید به آسانی تجربه خریداران خود در تعطیلات کمک کنید؟ راهنمای هدایای تعطیلات Toy Insider را در دسترس داشته باشید!

راهنمای هدایای تعطیلات Toy Insider دارای بیش از 350 اسباب بازی برای کودکان در تمام سنین است که بر اساس گروه سنی تقسیم شده اند تا مرجع خرید تعطیلات با استفاده آسان باشد. این راهنما همچنین شامل فهرست‌های نمادین Hot 20، 12 زیر 20 دلار و STEM 10 The Toy Insider است. اکنون در هجدهمین سال خود، The Toy Insider یک منبع قابل اعتماد برای والدین و هدیه دهندگان در طول سال است – و توسط همان تیم مورد اعتماد منتشر شده است که شما را به ارمغان می آورد. کتاب اسباب بازی! Toy Insider به هیچ خرده‌فروشی وابسته نیست و انواع اسباب‌بازی‌های تخصصی را در ترکیبی از برترین هدیه‌ها گنجانده است.

اگر می‌خواهید نسخه‌هایی از راهنمای هدایای تعطیلات The Toy Insider را برای مشتریان خود سفارش دهید، لطفاً این فرم را تا 15 آگوست پر کنید. لطفاً توجه داشته باشید، تخمین زده می‌شود که هر جعبه حاوی 60 تا 80 نسخه از راهنما باشد و ممکن است شامل حداکثر شود. 100 (شمار ​​نهایی در اواخر تابستان امسال در دسترس خواهد بود)

برای سفارش دادن راهنمای هدایای تعطیلات Toy InSIDER برای فروشگاه خود اینجا را کلیک کنید

100 سفارش اول به خرده فروشان با محدودیت پنج (5) جعبه رایگان خواهد بود. پس از 100 سفارش اول، قیمت 25 دلار در هر جعبه برای پوشش حمل و نقل و جابجایی خواهد بود.

یک جعبه حاوی 85 تا 100 راهنمای هدیه تعطیلات Toy Insider است. مقدار کل به اندازه نهایی مجله و اینکه چه تعداد می تواند در یک جعبه قرار گیرد بستگی دارد.

بخوان:  Hasbro Celebrates Transformers 40th Anniversary with Products, Entertainment, and More

برای هرگونه سؤال در مورد سفارش خود، لطفاً با بیل ریس ([email protected]) تماس بگیرید.

منبع: http://toybook.com/toy-insider-holiday-gift-guide-specialty-retailers/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا