دیزنی در ماه سپتامبر هتل جنگ ستارگان را برای همیشه می بندد!

و باز هم شکست عظیم دیگری برای خانه موش… اوایل امروز دیزنی اعلام کرد که هتل جنگ ستارگان را می بندد. به طور دائم. آخرین “سفر” در سپتامبر خواهد بود. برای داستان کامل کلیک کنید!

چگونه دیزنی زمانی هتل خود را تصور می کرد … واقعیت بسیار کمتر شلوغ بود

از همان ابتدا، این هتل به دلیل قیمت های سرسام آورش به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، اقامت دو روزه در هتل می تواند تا 6000 دلار برای اتاق هزینه داشته باشد، یک فرد مجرد می تواند تا 1200 دلار برای یک شب بپردازد. پس از یک عجله اولیه بسیار کوتاه، افراد کمتر و کمتری برای اقامت در هتل رزرو کردند که تجربه‌ای با مضمون سه‌گانه دنباله‌ای با ری، کیلو رن و چوباکا ارائه می‌کرد و به مهمانان تجربیاتی مانند آموزش شمشیر نوری، خواننده سالن Twi’lek یا یکنوع بازی جنگ ستارگان ارائه می‌داد. این هتل در ماه‌های اخیر هرگز به اندازه ظرفیت رزرو نشده است و به نظر می‌رسد دیزنی دیگر نمی‌تواند هتل را بدون ضرر و زیان اداره کند.

دیزنی 2 میلیارد دلار در این هتل سرمایه گذاری کرده است که شکست بسیار پرهزینه ای برای شرکت است. این هتل تنها در مارس 2022 افتتاح شد، زمانی که درهای خود را در سپتامبر می بندد، تنها 18 ماه باز خواهد بود. اگر دیزنی پس از مدت کوتاهی آن را ببندد، این هتل باید پول هنگفتی را از بین ببرد.

اگر هنوز هم می‌خواهید سفری را با «کروز» جنگ ستارگان رزرو کنید (در این صورت، اجازه دهید این شاهزاده نیجریه‌ای خوب را که اتفاقاً می‌شناسم، به شما معرفی کنم، لطفاً با من تماس بگیرید) باید تا سپتامبر این کار را انجام دهید. پس از آن گایا خواننده سالن و همه بازیگران دیگر باید شغل جدیدی پیدا کنند و دنباله سه گانه Star Wars Hotel تاریخ خواهد شد. من بسیار متاسفم برای بازیگران و کارکنانی که در هتل تلاش می کنند تا میهمانان را تا حد امکان خوشحال کنند. اما با چنین قیمت‌هایی در مواقعی که تورم بالا و افزایش هزینه‌ها برای چیزهای اساسی زندگی را بسیار گران‌تر می‌کند، هتل همیشه فروش سختی داشت. شاید تلاش بعدی دیزنی برای یک جاذبه در جنگ ستارگان نباید فقط 1 درصد بالای جامعه را هدف قرار دهد و دوباره چیزی را ارائه دهد که برای خانواده های معمولی مقرون به صرفه باشد. و شاید آن را در مورد چیز دیگری به جز دنباله.

بخوان:  Kanoodle Pyramid Is the Brain-Teasing TikTok Trend for All

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-05-18-disney-is-closing-the-star-wars-hotel-permanently-in-september/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=disney-is-closing-the-star-wars-hotel-permanently-in-september

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا