در این تجربه جدید بازی PAW Patrol برای نجات Ruff Ruff آماده شوید

PAW Patrol در حال حرکت است و اکنون بچه‌ها می‌توانند به نسخه‌ای در اندازه واقعی از تیم نجات در قالبی جدید و همه‌جانبه بپیوندند. پاترول PAW تجربه بازی ویدیویی از Immersive Gamebox و Paramount.

گیم پلی چند سطحی از سری پیش دبستانی Nickelodeon الهام گرفته شده است. پاترول PAWو Ryder and the را دنبال می کند پاترول PAW توله ها در حالی که ماژول های آموزشی نجات را از Lookout in Adventure Bay هدایت می کنند. در تجربه فراگیر، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌عنوان توله‌های مورد علاقه خود، از جمله چیس، رابل، و اسکای، با اکشن چندنفره برای 2 تا 6 بازیکن قبل از پایان بازی با یک مهمانی رقص «Pup Pup Boogie» بازی کنند.

رایدر و پاترول PAW باند | منبع: نیکلودئون

این جدید پاترول PAW تجربه طراحی شده است تا یک فعالیت سرگرم کننده برای بچه ها و والدین باشد، با قابلیت تنظیم سطح دشواری بسته به سن بازیکنان. این بازی برای کودکان 3 تا 7 ساله مناسب است، اما طرفداران در هر سنی می توانند از آن لذت ببرند. این تجربه کار تیمی را ارتقا می‌دهد و عناصر آموزشی را در بر می‌گیرد که به روشی جذاب با ماموریت اجتماعی کردن زمان صفحه نمایش ادغام شده‌اند.

گیم‌باکس‌ها دارای طیف وسیعی از فناوری‌های پیشرفته هستند، مانند نقشه‌برداری طرح ریزی، صفحه نمایش لمسی با استفاده از Lidar ثبت اختراع، ردیابی حرکت سه بعدی و صدای فراگیر برای ارائه سرگرمی‌های همهجانبه نوآورانه بدون هدست‌های حجیم.

را پاترول PAW تجربه بازی از 14 ژوئن برای بازی در همه مکان‌های Immersive Gamebox در سراسر ایالات متحده در دسترس خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر و خرید بلیط، به immersivegamebox.com مراجعه کنید.

بخوان:  Kids Can Celebrate Grandparents’ Day by Listening To ‘Ammu’s Treasures’

منبع: https://thetoyinsider.com/paw-patrol-gaming-experience-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا