درهای جدید دیزنی Just Play صدمین سالگرد تاسیس دیزنی را جشن می گیرند

جشن Disney100 با محصولات جدید بیشتری برای هر طرفدار کوچک ادامه می‌یابد — این بار با سری جدیدی از Disney Doorables از Just Play.

Disney Doorables فیگورهای کلکسیونی هستند که هر کدام یک نسخه سبک از یک شخصیت دیزنی است که کمی بیش از یک اینچ قد دارد. این ارقام در بسته بندی جعبه های اسرارآمیز یافت می شوند که برخی از آنها شامل ارقام پاداش نادر هستند. این سری جدید از Disney Doorables دهمین سری این برند است و با شخصیت‌ها و چهره‌های تازه صدمین سالگرد دیزنی را جشن می‌گیرند.

منبع: فقط بازی کنید

در سری 10 فیگورهای 100 سال شگفتی دیزنی گنجانده شده است که سفید برفی، استیچ، جک اسکلینگتون، وودی، مینی ماوس، وینی پو، سیمبا، السا و تیانا همگی در آن حضور دارند. در مجموع، سری 10 شامل 80 شخصیت بالقوه از فیلم ها، سریال ها و تاریخ دیزنی است. سری 10 همچنین شامل نسخه محدود میکی موس Disney100 است. با تنها 100 دستگاه ساخته شده، این یک کلکسیون کمیاب برای افراد خوش شانس خواهد بود.

بسته‌های معمایی فیگور کلکسیونی Disney Doorables Multi Peek Series 10 اکنون در آمازون در دسترس هستند و انتظار می‌رود تابستان امسال در Target و Walmart عرضه شوند. با این سریال صدمین سالگرد، جادوی دیزنی را در مینیاتور دریافت کنید!

بخوان:  Crayola, Spalding Team Up for Colorful Basketballs

منبع: https://thetoyinsider.com/disney-doorables-series-10-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا