درباره کیت کنجکاو هستید؟ این دختر آمریکایی داستانی برای گفتن دارد

بیش از دو دهه پیش، در سال 2000، دختر آمریکایی هفتمین شخصیت تاریخی خود را به نام کیت کیترج منتشر کرد، زیرا جهان با هزاره جدید و سقوط بازار سهام روبرو شد. بیست و سه سال بعد، داستان کیت در یک زمان اقتصادی ارزشمند برای بچه‌ها و خانواده‌هایشان اتفاق می‌افتد، زیرا «دختر آمریکایی» مجموعه‌ی تولد ویژه کیت کیترج را منتشر می‌کند.

کیت، سگش و اسکوترش برگشتند! | منبع: Mattel/The Toy Insider

داستان کیت یکی از پشتکار و تدبیر است زیرا پدرش شغل خود را در دوران رکود بزرگ از دست می دهد و خانواده او برای پول درآوردن خانه خود را به یک پانسیون تبدیل می کنند. در ابتدا، کیت از تغییرات و کارهای روزمره خشمگین است، اما به زودی متوجه می شود که زندگی همان چیزی است که شما از آن می سازید. او به جای تمرکز بر موارد منفی، یاد می گیرد که خود را وفق دهد. کیت درس هایی از زندگی و داستان های دیگران می یابد که با آنها آشنا می شود. این یک موضوع ارزشمند در مورد پول، خانواده، و قدرت شخصیت در مواقع سخت است – و این یک داستان به موقع برای کودکان است که باید یاد بگیرند.

متل کیت و بخش هایی از مجموعه اصلی خود را در این ادای احترام ویژه تولد دوباره منتشر کرده است، که شامل یک عروسک کیت 18 اینچی است که با عروسک اصلی سال 2000 مطابقت دارد. یک واقعیت جالب این است که کیت اولین عروسک تاریخی بود که موهای کوتاه داشت. که او هنوز به سبک باب بلوند ورزش می کند.

بخوان:  Gentle Giant R2-D2 (Holiday Edition) Jumbo Figure

مجموعه تولد کیت کیترج، صدمین سالگرد تولد کیت را جشن می گیرد! | منبع: Mattel/The Toy Insider

چشمان آبی او مکمل ژاکت بافتنی اسطوخودوس آستین کوتاه، ژاکت کش باف پشمی آستین بلند اسطوخودوس، دامن چین دار کتانی طرح گلدار و یک جفت صندل تی بند برزنتی با رنگ عاج است. لوازم جانبی شامل کلاه کلوش قلاب‌بافی سفید، گردن‌بند قطب‌نمای فلزی طلایی، کیف پول بافته شده با گل‌های گلدوزی شده، یک دستمال پارچه‌ای و یک سکه نیکل بوفالو فلزی است.

همچنین در این مجموعه چاپ مجدد کتاب اصلی «میت کیت» موجود است. این شامل یک مقدمه ویژه 100 سالگی از نویسنده والری تریپ است. چرا ادای احترام به تولد 100 سالگی؟ چون داستان کیت این است که او در ماه می 1923 به دنیا آمده است!

بسیاری از لباس‌ها و لوازم جانبی کیت کلاسیک دوباره عرضه می‌شوند! | منبع: Mattel/The Toy Insider

سایر لوازم جانبی که به طور جداگانه فروخته می شوند عبارتند از اسکوتر مورد علاقه طرفداران، جعبه ناهار، سگ گریس، و لباس های کلاسیک تولد و لباس خواب. این عروسک با قیمت 150 دلار در وب سایت American Girl و در فروشگاه های آن به فروش می رسد. در حالی که هزینه عروسک ممکن است برای برخی از خانواده ها بسیار بالا باشد. بسیاری از عروسک‌های دست دوم، کتاب‌ها، دی‌وی‌دی‌ها و سایر لوازم جانبی ارزان‌تر در آمازون، eBay یا Etsy وجود دارد که بچه‌ها می‌توانند در مورد کیت، داستان او و درس‌هایی که هر دوی آنها را تداعی می‌کند، یاد بگیرند. همچنین، برای عروسک‌هایی که نیاز به خانه جدید دارند، با گروه‌های والدین محلی یا گروه‌های بازار فیسبوک تماس بگیرید.

داستان کیت چه یک عروسک جدید باشد و چه یک عروسک با ملایمت، بی انتها است – و مجموعه ویژه او نیز به موقع است. این یک فرصت ارزشمند برای بحث، به اشتراک گذاری داستان ها و حمایت از دیگران در دنیای امروز است.

بخوان:  How Specialty Retailers Are Bringing the Holiday Magic


مجموعه تولد کیت دختر آمریکایی نسخه ویژه کیترج

کیت کیترج، کنجکاو و مصمم، همیشه به دنبال یک داستان است – اما او هرگز تصور نمی کرد که دوران سخت رکود به داستان خودش تبدیل شود. این مجموعه ویژه شامل عروسک کیت 18 اینچی است که با عروسک اصلی سال 2000 مطابقت دارد. او دارای چشمان آبی و یک باب بلوند است که …

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.
منبع: https://thetoyinsider.com/kit-kittredge-special-edition-doll-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا