درباره بازی ویدیویی جدید Cry Babies Magic Tears همه چیز را بیاموزید

بچه ها با شنیدن این خبر که Cry Babies شرکت IMC Toys برای اولین بار به رایانه شخصی و کنسول می روند، اشک نمی ریزند!

Merge Games با IMC Toys همکاری کرده است Cry Babies Magic Tears: The Big Game به رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس سری X|S. این بازی ویدیویی جدید با الهام از عروسک‌های کلکسیونی IMC Toys که وقتی بچه‌ها از بطری‌هایشان آب می‌خورند، اشک می‌ریزند، بازیکنان جوان را به دنیایی تخیلی دعوت می‌کند، جایی که اشک جادوی یک ماجراجویی جدید را فراهم می‌کند.

ایده آل برای بازیکنان جوان، Cry Babies Magic Tears: The Big Game به بچه‌ها این فرصت را می‌دهد تا به لیدی، کونی، رویایی و دوستانشان بپیوندند و در یک تورنمنت هیجان‌انگیز در سراسر جهان‌های مختلف با الهام از سری بچه‌های گریه شرکت کنند. از دره بطری بچه گرفته تا یک سیاره کاملاً جدید، سیاره اشک، این دوستان در طول مسیر برای بردن پستانک طلایی، مخفیانه بازی می کنند و معماها را حل می کنند.

بازیکنان می توانند از میان 15 شخصیت محبوب Cry Babies را انتخاب کنند و مکان های آشنا مانند کوه فانتزی، خلیج توتی فروتی و دنیای یخی را کشف کنند. مینی بازی ها و فعالیت های سرگرم کننده زیادی از جمله پیچ و خم، رقص، عکس گرفتن و حمام کردن وجود دارد. بچه‌ها می‌توانند ستاره‌های صورتی را با کاوش جمع‌آوری کنند و سپس از آنها برای تهیه لباس‌ها و لباس‌های جدید استفاده کنند.

بخوان:  Roylco Aims to Help Kids’ Mental, Social, and Emotional Health

از آنجایی که Cry Babies دوستان خود را دوست دارند، بچه ها می توانند از یک کنترلر دوم استفاده کنند تا دو بازیکن بتوانند با هم همکاری کنند و لذت را دوچندان کنند. تمام صحنه‌های داستانی مانند سریال انیمیشنی انیمیشن و صداگذاری شده‌اند، بنابراین بچه‌ها احساس می‌کنند که در یک قسمت کاملاً تعاملی جدید شرکت می‌کنند.

بررسی کنید Cry Babies Magic Tears: The Big Game تریلر زیر

منبع: https://thetoyinsider.com/cry-babies-video-game-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا