دختر آمریکایی با یک تور ملی شخصیت های محبوب خود را به دنیای واقعی می آورد

برای جشن گرفتن قدرت دخترانه و دوستی با یک کنسرت زنده جدید آماده شوید.

مکان های تور در ایالات متحده که از پاییز امسال شروع می شود، American Girl Live! In Concert محبوب ترین شخصیت های دختر آمریکایی را در یک کنسرت جدید پاپ روی صحنه می آورد. این کنسرت پر جنب و جوش و تعاملی از Mattel و Gershwin Entertainment دارای آهنگ های مورد علاقه طرفداران خواهد بود. اجرای موسیقی زنده و هیجان انگیز؛ رقص با انرژی بالا؛ و بسیاری از شگفتی های سرگرم کننده

تور ملی در کنکورد، نیوهمپشایر آغاز می شود و برای تاریخ های اولیه تور از بیش از 20 شهر از جمله نیویورک، واشنگتن دی سی، شیکاگو، ایندیاناپولیس و آتلانتا بازدید خواهد کرد. مکان و تاریخ برگزاری به زودی اعلام خواهد شد.

مخاطبان داستانی اصلی را دنبال خواهند کرد که شامل شخصیت های مورد علاقه دختر آمریکایی در طول دهه ها، از جمله کلودی دهه 1920 می شود. ملودی از دهه 60; جولی از دهه 70، کورتنی از دهه 80. و یکی از جدیدترین شخصیت ها، نیکی از اواخر دهه 90. این شخصیت های نمادین گرد هم می آیند تا اعتماد به نفس و مهربانی پیدا کنند. نمایش جدید شامل آهنگ های موفق American Girl مانند بهترین دوستان، جرات رویاپردازی، و قدرت دخترانه.

طرفدارانی که اکنون در فهرست انتظار اولویت‌دار در americangirlliveinconcert.com ثبت‌نام می‌کنند، دسترسی زودهنگام به بلیط‌های پیش‌فروش از 15 ژوئن ساعت 9 صبح به وقت شرقی دارند و همچنین اولین کسانی خواهند بود که از شهرهای دیگر مطلع خواهند شد، همانطور که در زمان شروع تور به مکان‌های آینده اعلام می‌شود. مانند لس آنجلس، دالاس، و بیشتر. عموم مردم می توانند روز بعد در 16 ژوئن ساعت 9 صبح به وقت شرقی بلیط خریداری کنند.

بخوان:  Slumberkins' New Album Is All About Social Emotional Learning

منبع: https://thetoyinsider.com/american-girl-live-in-concert-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا