داگلاس نشان می دهد که چگونه شرکت های کوچکتر اسباب بازی می توانند در جوامع محلی خود سرمایه گذاری کنند • کتاب اسباب بازی

نمایندگانی از بانک پس انداز Walpole، KNE-FM، Douglas، و MUCH | منبع: داگلاس

کین، نیوهمپشایر، یک شهر کوچک است. به اندازه کافی کوچک، شاید، که شما هرگز در مورد آن نشنیده اید. این شهر که دو ساعت خارج از بوستون واقع شده است، مقر شهرستان چشایر است و حدود 23000 نفر را در خود جای داده است. اما به ویژه برای کسانی که در صنعت اسباب‌بازی فعالیت می‌کنند، کین همچنین خانه داگلاس است، شرکتی که به خاطر ساخت اسباب‌بازی‌های مخمل‌دار نرم که در قفسه‌های فروشگاه‌های تخصصی در سراسر کشور شناخته می‌شود، شناخته می‌شود.

داگلاس ممکن است در قسمت کوچک‌تر فضای اسباب‌بازی باشد، با حدود 55 کارمند، اما این باعث نشده است که شرکت راه‌هایی برای بازگشت به شهری که در آن مستقر است بیابد. این تولیدکننده مخمل‌ظروف ابتکارات مختلفی را انجام می‌دهد که به گفته مالک Scott Clarke، در سه زمینه مجزا کمک می‌کند.

یکی از این حوزه ها هنر است، به لطف تاریخچه شخصی کلارک و اشتیاق به اجرا. برای مثال، این شرکت از موسیقی در کالج کینگ استیت مستقر در کین حمایت کرده و به بازسازی یک مکان محلی به نام تئاتر استعماری کمک مالی کرده است.

منطقه کمک دوم؟ کمک به حیوانات کلارک توضیح می‌دهد: «از آنجایی که ما حیوانات (خلق‌دار) می‌سازیم، به نظر یک ارتباط طبیعی است. در طول سالها، این به عنوان یک رابطه قوی با جامعه انسانی محلی آشکار شده است.

سومین و آخرین حوزه ای که داگلاس تلاش های خیریه خود را در آن متمرکز می کند، مهم ترین و شاید واضح ترین آن سه است: کمک به بچه ها. این شرکت هم پول نقد و هم اسباب بازی های مخمل خواب دار خود را برای کمک به بچه ها، به ویژه آنهایی که گرسنه هستند، اهدا می کند. این شامل کمک سالانه حدود 30000 دلار به United Way، به علاوه رویدادی به نام «دوستان خوب» است.

بخوان:  به‌روزرسانی راهنمای تصویری - Aayla Secura - The Black Series (فاز چهارم)

این جمع آوری کمک مالی در تعطیلات، سه کسب و کار محلی را گرد هم می آورد: داگلاس، بانک پس انداز والپول، و ایستگاه رادیویی 103.7 KNE-FM. داگلاس هر سال اسباب بازی های مخمل خواب دار را به بانک اهدا می کند که مشتریان بانک می توانند با کمک 10 دلاری آنها را خریداری کنند. ایستگاه رادیویی جمع آوری کمک های مالی در حال انجام را تبلیغ می کند و تمام عواید آن به دو موسسه خیریه محلی کمک به گرسنگی به نام های Feeding Tiny Tummies و MUCH (Monadnock Understands Childhood Hunger) اختصاص می یابد. در سال 2021، این برنامه 26000 دلار جمع آوری کرد، در حالی که کل کل سال گذشته به 36000 دلار افزایش یافت.

و به گفته کلارک، اهدای دوستان خوب اغلب فراتر می رود. او می‌گوید: «بخشی که حتی بهتر است این است که شما در این مورد دوبار دریافت کنید، زیرا بانک پس‌انداز Walpole اسباب‌بازی‌های زیادی برای مکان‌های Tots دارد. بنابراین مردم می‌آمدند و 10 دلار به خیریه اهدا می‌کردند و سپس اسباب‌بازی را در Toys for Tots (سطل زباله) قرار می‌دادند، و شما یک برنده مضاعف خواهید داشت.»

کل تیم داگلاس نیز درگیر بازپرداخت می شوند، به خصوص به عنوان اعضای خود جامعه کین. به عنوان مثال، کلارک می‌گوید که کارکنان به بانک مواد غذایی محلی سفر کردند تا ببینند چگونه کار می‌کند و برخی از کمک‌های مالی داگلاس به کجا می‌رود.

“شما می توانید برای بسیاری از سازمان های مختلف در ایالات متحده پول بفرستید، اما اگر به صورت محلی پول بدهید، تاثیر واقعی در جامعه خود دارید.”

– اسکات کلارک، مالک

بسیاری از این آثار خیریه در صفحه ای از وب سایت شرکت با عنوان “داگلاس خوب است” مستند شده است. اما آن صفحه هیچ اثری از اهدای نهایی و عمیقاً دلگرم کننده ای که کلارک توصیف می کند، ندارد. او می‌گوید داگلاس با افرادی در سیستم حقوقی و همچنین پلیس محلی و ادارات آتش‌نشانی ارتباط برقرار کرده است تا اسباب‌بازی‌های مخمل خواب دار را برای بچه‌هایی که تجربه‌های آسیب‌زا داشته‌اند اهدا کند.

بخوان:  WafCrown Your Family's Champion of Breakfast in Waffles vs Pancakes

«(پاسخ دهندگان) سعی می کنند چیزی را به کودک بیاورند که آرامبخش و آرام بخش باشد. کلارک می‌گوید و این ارتباط، محصول ما دقیقاً برای آن وجود دارد. و بخشی از دلیل موفقیت ما امروز به این دلیل است که مردم آن ارتباط عاطفی را دارند و می‌خواهند امنیتی را که حیوانات عروسکی به آنها می‌دهند، داشته باشند.

به طور کلی، در حالی که کلارک می گوید کمک های مالی داگلاس به اندازه کمک های یک شرکت بزرگتر نیست، او می داند که محلی ماندن چیزی است که اهمیت دارد. او دیگر شرکت‌های کوچک اسباب‌بازی را تشویق می‌کند که از این روش پیروی کنند.

او توضیح می‌دهد: «منظورم این است که شما می‌توانید به بسیاری از سازمان‌های مختلف در ایالات متحده پول بفرستید، اما اگر به صورت محلی پول بدهید، تأثیر واقعی در جامعه خود دارید. و من فکر می کنم اینگونه است که مردم می توانند یاد بگیرند که در جوامع خود ارتباط برقرار کنند و همچنین به شناخته شدن برند تجاری خود کمک کنند. شما در آنجا هستید و سعی می کنید با افرادی که به آنها اهمیت می دهید در میان بگذارید.”


نسخه ای از این مقاله در اصل در 2023 Classics & Specialty Issue of منتشر شد کتاب اسباب بازی. اینجا کلیک کنید برای خواندن کامل شماره! می خواهند دریافت کنند کتاب اسباب بازی در حال چاپ؟ برای گزینه های اشتراک اینجا را کلیک کنید!

بخوان:  به‌روزرسانی Power-Con Yokai Skeleton Bone Brawler

منبع: http://toybook.com/giving-back-douglas-does-good/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا