خانه رویایی نمادین باربی با یک سرسره مارپیچ و یک قصر حیوانات خانگی تغییر شکل می‌دهد.

این دنیای باربی است و ما فقط در آن زندگی می کنیم.

باربی اکنون می تواند مهمانی رویاهای خود را با باربی دریم هاوس جدید از Mattel میزبانی کند که با بازسازی خانه تکمیل شده است تا آخرین روندها در طراحی داخلی و معماری را منعکس کند. خانه عروسک استخری جدید Barbie Dreamhouse با بیش از 75 لوازم جانبی ارائه می شود و دارای بلندترین سرسره در این سری با طراحی مارپیچ سه طبقه است.

خانه رویایی شامل سه سطح است که دارای یک طبقه باز با بیش از 10 فضای نشیمن در فضای باز و سرپوشیده شامل آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری، اتاق خواب، حمام، کمد، اتاق جایزه، بالکن و استخر. باربی می‌تواند از مهمانی استخر به مهمانی خواب با اتاق جایزه در طبقه بالا، که شامل ویژگی تبدیل خواب برای قرار دادن عروسک‌های بیشتر است، برود. چراغ ها و صداهای یکپارچه و همچنین یک آسانسور قابل دسترسی با صندلی چرخدار وجود دارد.

دوستان خزدار باربی همچنین می توانند از خانه رویایی که مجهز به سرسره و استخر توله سگ، آسانسور حیوانات خانگی، قصر حیوانات خانگی، تخت حیوانات خانگی و درب سگ است لذت ببرند. ست بازی، مناسب برای کودکان 3 سال به بالا، همراه با فیگور توله سگ نیز ارائه می شود.

بخوان:  Visual Guide Update - Princess Leia Organa (Yavin 4) - The Black Series


BARBIE DREAMHOUSE POL PARTY DOLHOUSE

خانه عروسک استخر Barbie Dreamhouse با بیش از 75 لوازم جانبی ارائه می شود و دارای بلندترین سرسره در این سری با طراحی مارپیچ سه طبقه است. این شامل سه سطح با یک طبقه باز با بیش از 10 فضای نشیمن در فضای باز و سرپوشیده از جمله آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری، اتاق خواب، حمام، کمد، جایزه…
منبع: https://thetoyinsider.com/mattel-barbie-dreamhouse-2023-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا