حتی تعداد بیشتری از اسباب‌بازی‌های پارک ژوراسیک در تابستان امسال وارد فروشگاه‌ها می‌شوند

30 سال از زمانی که بینندگان برای اولین بار روی لبه صندلی های خود نشستند و در حال تماشای مخفی شدن مورفی ها از شکارچیان در آشپزخانه بودند می گذرد. پارک ژوراسیک. سازندگان اسباب‌بازی با انداختن فیگورهای اکشن، بازی‌های ویدیویی و اسباب‌بازی‌های جدید، سالگرد بزرگ فیلم را جشن می‌گیرند.

تا کنون، ما شاهد عرضه‌هایی از LEGO، با پنج مجموعه ساختمانی جدید بوده‌ایم. بندای، با دو پارک ژوراسیک-Tamagotchis با مضمون; هیولای اسباب‌بازی، با اسباب‌بازی‌های غافلگیرکننده پارک ژوراسیک CAPTIVZ، و موارد دیگر. تابستان امسال، نمی خواهید همه جنون دایناسورها را که در ژوئن ژوراسیک اتفاق می افتد، از دست بدهید.

Mattel با مجموعه کلاسیک Jurassic World ’93 – مجموعه ای از اسباب بازی های طراحی شده برای کودکان 4 ساله و بالاتر که دارای بسته بندی های قدیمی است، برای سالگرد بزرگ جلوه می کند. این مجموعه دارای مجموعه ای از اکشن فیگورها و وسایل نقلیه است که بچه ها می توانند از آنها برای بازسازی لحظات استفاده کنند پارک ژوراسیک، از جمله مجموعه ای با بازی دکتر یان مالکوم که یک بچه تریسراتوپس را از دست دیلوفوزاروس نجات می دهد. این مجموعه همچنین ویژگی های پارک ژوراسیک-واکی‌تاکی‌های مضمون و یک فیگور تی رکس که احساس می‌کند بچه‌ها در واقع یک دایناسور را نوازش می‌کنند و صداهای غرشی تولید می‌کنند! این مجموعه در حال حاضر برای پیش‌سفارش در دسترس است و در ژوئن امسال در دسترس خواهد بود.

بخوان:  Chia Pet Introduces Three Spooky Products in Time for Halloween

گیمرهای جوان همچنین می‌توانند مجموعه بازی‌های Jurassic Park 30th Anniversary Retro را که دارای نسخه‌های جدید بازی‌های Limited Run است، بررسی کنند. پارک ژوراسیک و پارک ژوراسیک 2: هرج و مرج ادامه دارد بازی های ویدیویی

بچه ها همچنین می توانند دنیای ژوراسیک و بچه های دنیای ژوراسیک کانال‌های یوتیوب برای کلیپ‌های پشت صحنه فیلم‌ها، شورت‌های متحرک با لگو و دیگر سبک‌های انیمیشن، و موارد دیگر!

حتی اسباب‌بازی‌های پارک ژوراسیک بیشتری از PlayMonster، Hasbro، Just Play، Wow Stuff، Jada، Spin Master، Dynacraft، Smyths Toys و غیره در راه هستند. با هزاران اسباب بازی که در صحنه غرش می کنند پارک ژوراسیک 30 سالگی، بچه ها راهی برای بازی با اسباب بازی هایی پیدا می کنند که دایناسورها را به عصر مدرن می آورند!

منبع: https://thetoyinsider.com/jurassic-park-toy-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا